Dolarla ilgili bomba açıklama : 8,71 hiç inandırıcı değil

Dolarla ilgili bomba açıklama : 8,71 hiç inandırıcı değil

Kiğılı Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı Amerikan Doları ve Türk lirası hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu! Yer yerinden oynadı

Dolar Türk lirası karşısında hiç olmadığı kadar değerli. Türkiye'nin tanınmış iş adamlarından biri bu konu hakkında bomba etkisi yaratacak açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalar

Bloomberg HT'ye açıklamalarda bulunan Kiğılı Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı, tam kapanma nedeniyle iç piyasanın çok kötü durumda olduğunu söyledi. 

"BİRÇOK MARKA İFLAS NOKTASINDA" 

Kığılı, tam kapanma sebebiyle iç piyasanın kötü durumda olduğunu belirttiği değerlendirmesinde, haftalık çalışma süresinin 85'ten 36 saate indiğini açıkladı. "TCMB'nin anketinde yıl sonu 8,71 tl Dolar/TL tahmini inandırıcı değil. Üretim için ön siparişlerin verilmesi gerekiyor, planlama yapamıyoruz” diyen Kiğılı, salgın nedeniyle Avrupa'da birçok önemli markanın iflas noktasında olduğunu söyledi.

Kığılı, Türkiye’deki hazır giyim sektörünün potansiyeli hakkında yaptığı açıklamada, “Yurt dışı pazarda çok önemli potansiyel var. Markalarımız önümüzdeki yıllarda yurt dışında çok büyüyecek.” ifadelerini kullandı.

DOLAR BUGÜN NE KADAR OLDU?

An itibariyle Ulusal Post olarak piyasaları incelediğimizde Doların Türk lirası karşısında  şuan itibariyle gelmiş olduğu seviye belli oldu.

8.27...

Evet Dolar Şu dakika itibariyle 8.27 den işlem görmektedir 

En Yeniler