Dudaklari dolgun ve daha büyük göstermenin püf noktaları..

Dudaklari dolgun ve daha büyük göstermenin püf noktaları..

Dudakları daha dolgun ve büyük göstermek için estetik müdahaledense doğal yöntemlerle üstesinden gelebilirsiniz. İşte doğal yollarla dudakları büyütmenin püf noktaları. Günlük rutininize ekleyince farkını göreceksiniz

Daha çekici ve güzel görünmek için dolgun dudaklara sahip olmayı herkes istiyor. Bunun için ise estetik müdahalelerle sürekli bıçak altına yatmaya hiç gerek yok. Doğal yoldan dudak büyütmenin yolları yazımızda...

Yaratılış bakımında herkes bir değil. Dolgun dudaklara herkes doğuştan sahip olamıyor. Pek çok kişi estetik müdahaleyi tercih ederken hem ekonomik hem de sağlık açısından pek çok kişi bu müdahaleden çekiniyor. Dudak dolgusu ise maalesef kalıcı bir çözüm sunmuyor. Sürekli bıçak altına yatmayı gerektiren u süreçte dudakların hissiyatını kaybetmek de ayrı bir sıkıntı oluşturuyor. Az bir ihtimal de olsa dolgu alerjisi de tüm bir yüzün görüntüsünü mahvedebiliyor. Bu nedenle doğal yollardan günlük rutininize ekleyeceğiniz bu yöntemlerle daha dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz. Daha doğal bir görünümle dolgun dudaklara sahip olmak çok basit. 

Balın muhteşem etkisi 

Bal oldukça yüksek besin değeri sayesinde hem dudaklarınızı dolgunlaştırır hem de dudağınıza güzel bir görünüm kazandırır. Günlük rutininize ekleyebileceğiniz kolay bir yöntem ile balı dudak bakımınız için kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey biraz bal alarak diş fırçanıza dökmek. Diş fırçanızla dudaklarınızı tahriş etmeden fırçalayın. Bu sayede dudak peelingi de yapmış olacaksınız.

Ferahlatan nane yağı

Hem ferahlamak hem de dudaklarınızı dolgunlaştırmak gibi bir seçeneğiniz olduğunu biliyor muydunuz.  Bir damla nane yağını parmağınıza ya da yumuşak bir pamuğa uygulayın ardından dudaklarınıza masaj yapın. Yanma hissi çok normaldir ancak zamanla kaybolacaktır. Bu sayede hem kırmızı hem de dolgun dudaklara sahip olacaksınız.