Dünyaca ünlü Makedonyalı Kahin Baba Vanga'nın ürküten 2021 kehanetleri ortaya çıktı kabus başladı

Makedonya doğumlu olduğu bilinen Bulgar Kahin Baba Vanga'nın ürküten 2021 kehanetleri ortaya çıktı. Tüyleri diken diken gelişme neydi...

Dünyaca ünlü Makedonyalı Kahin Baba Vanga'nın ürküten 2021 kehanetleri ortaya çıktı kabus başladı
Yayınlanma Tarihi : 01 Ocak 2021 21:02

2020 Yılı dünya açısından korkunç bir yıl olarak tarihe geçti. Sokaklar bomboş her yer sokak hayvanlarına bırakılmıştı.

Pandemi öylesine büyüdü ki dünya artık sessiz bir yer haline geldi. Kadın cinayetleri aynı zamanda ekonomik kriz devamında koronavirüs salgını aynı zamanda savaşlar ve diplomatik gerilimler insanları canından bezdirdi.

Bir çok insan 2021 yılının daha mutlu geçmesi için umut içerisindeler. Fakat son zamanlarda gazetelerde yer alan Makedonyalı Bulgar kahin Baba Vanga'nın kehanetleri herkesi ürkütüyor

Bulgar Kahin 11 Eylül Saldırısını bilmiş bir isim. Aynı zamanda Çernobil faciasını çok önceden bilen Baba Vanga Endonezya'daki tsunami felaketini de bilen bir isim. Obama'nın başkan seçileceğini seneler önce bilen Baba Vanga'nın 2021 kehanetleri de ortaya çıktı.

İngiliz medyasında paylaşılan haberler tüyleri diken diken etti. 

Genç bir kadınken görme yetisini kaybeden Baba Vanga o günden bugüne kehanetleriyle dünyayı sarsmaya devam ediyor. Baba Vanga gözlerini bir fırtınada kaybetmiş. Sonrasında ise kahinlik özelliği başlamış.

1996 Senesinde vefat eden Baba Vanga'nın kehanetleri ise bugüne kadar bir bir gerçekleşti.. 

Baba Vanga'nın kehanetlerine göre Avrupa'ya istila başlayacak. Kimyasal silah kullanılacak. Kıtada yaşam son bulacak..

Rusya lideri Putin bir süikasta uğrayabilir. Kendi ülkesi içerisindeki bir tehditten ötürü hayatını kaybedebilir. 

Baba Vanga'nın en korkunç yorumu ise Dünya afetlerden ve büyük felaketlerden çok acı çekecek. İnsanların bilinci değişecek. Aynı zamanda çok zor zamanlar gelecek devamında ise insanlar inançlarıyla ayrılacaklar

Baba Vanga'nın korkutan bir tahmininde ise bir ejderhadan bahsediliyor. Buna göre Rusya ile Hindistan aynı zamanda Çin'in bu ejderha olabileceği belirtiliyor. Bu ejderha dünyanın süper gücü olacak güçlü bir ejderha insanlığı böylelikle ele geçirmiş olacak. 3 Dev birleşerek bazı insanların resmen kırmızı parası olacak açıklamasında bulunuyor.. 

Öte yandan bu korkutucu kehanetlerle gündeme gelen Baba Vanganın dünyayı ilgilendiren öyle bir kehaneti var ki okuyan ürküyor. Buna göre Dünya dinlenecek. Güneş enerjisi kullanan trenlerin de uçacağını iddia eden Baba Vanga petrol üretimin duracağını ve dünyanın bir süre dinleneceğini dile getiriyor..

Kehanetler bu şekilde olsa da insan korkmuyor değil! 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.