• BIST 94.121
  • Altın 209,619
  • Dolar 5,3176
  • Euro 6,0969
  • İstanbul 13 °C
  • Ankara 11 °C
  • İzmir 18 °C

"Dünyanın İlk 50 İk Lideri"nden Biri Turkcell Akademi'de

"Dünyanın İlk 50 İk Lideri"nden Biri Turkcell Akademi'de
Turkcell Akademi’nin 11 yıldır yöneticiliğini yapan Turkcell Akademi Genel Müdürü Sezen, “İK’da Teknolojinin Stratejik Kullanımında Dünyanın ilk 50 Lideri’’ ödülüne layık görüldü

İSTANBUL (AA) - Turkcell Akademi’nin Genel Müdürü Banu İşçi Sezen, 25'incisi düzenlenen “World HR Congress - Dünya İK Zirvesi”nde “İK’da Teknolojinin Stratejik Kullanımında Dünyanın ilk 50 Lideri’’ ödülüne layık görüldü.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, 2006 yılında kurulan Turkcell Akademi’nin 11 yıldır yöneticiliğini yapan ve gelişiminde büyük katkısı bulunan Turkcell Akademi Genel Müdürü Sezen, “İK’da Teknolojinin Stratejik Kullanımında Dünyanın ilk 50 Lideri’’ ödülüne layık görüldü.

25'incisi düzenlenen “World HR Congress - Dünya İK Zirvesi” kapsamında verilen ödülü Sezen, geçen 7 yıl boyunca Turkcell Grup’a ve topluma kattığı stratejik bakış açısı, yeni teknoloji kullanımı, HR’a getirdiği yenilikçi bakış açısı, ekosisteme kattığı değer, bütünlük ve iş ahlakı gibi birçok farklı kritere göre değerlendirilerek kazandı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Turkcell Akademi'nin Genel Müdürü Sezen, layık görüldüğü bu önemli ödül dolayısıyla mutluluk duyduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"Turkcell’i ve 2006’da hayata geçirdiğimiz Turkcell Akademi’yi temsilen, teknolojinin stratejik kullanımında dünyanın ilk 50 lideri arasında gösterilmek gerçekten çok gurur verici. Bu başarının temelinde gerçek sermayemizin insan olduğu bilinciyle insana, sektöre ve topluma değer katma vizyonumuz yer alıyor. Türkiye’de eğitimde teknolojiyi kullanarak öncü olduğumuz birçok uygulamayı hayata geçirdik, bu ödüle layık görülmemizde de bunca yıldır bu alana yaptığımız stratejik yatırımın bir sonucu aslında…

Turkcell Akademi ile bireylerin gelişimini sürekli kılmak için eğitim teknolojilerine yaptığımız yatırım sayesinde, zaman ve mekan sınırlaması olmaksızın verdiğimiz eğitimlerle milyonlara ulaştık. İlk başta kurumsal üniversite olarak yola çıktığımız Turkcell Akademi’nin içeriğini hem bireysel hem de kurumsal kullanıcılara yönelik olarak geliştirdik. Bu kapsamda dünyanın en iyi üniversiteleriyle iş birlikleri gerçekleştirdik. Türkiye’de ve dünyada birçok insanın yaşamına değer katmak için teknolojiyi fırsata çevirmeye, platformumuzu büyütmeye, yeni öğrenme çözümleri ve içeriklerle insana faydalı olmaya devam edeceğiz."

Kaynak: Haber Kaynağı
Etiketler:
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim