Ebru Polat çılgına döndü sosyal medyayı birbirine kattı! Ünlü Pop şarkıcısı Polat'ın tüm parası ortadan kayboldu!

Ebru Polat çılgına döndü sosyal medyayı birbirine kattı! Ünlü Pop şarkıcısı Polat'ın tüm parası ortadan kayboldu!

Ünlü pop müzisyeni Ebru Polat'ın tüm parası yok oldu, sanatçı çılgına döndü. Sosyal medyadan mağduriyetini duyuran Polat'ın tüm varlığı nereye kayboldu? Ebru Polat sosyal medyadan feryat etti "Bana ulaşın!"

Ünlü pop müzisyeni Ebru Polat, sosyal medyadan yaptığı her paylaşım ile magazin gündemine olay oluyor! Ebru Polat, bu sefer de bankadaki parasının aniden yok olduğunu fark edince twitter'ı birbirine kattı. Polat, ilgili bankayı etiketleyerek tweet attı "Size ulaşamıyorum, param nerede?" dedi...

Twitter'dan duyurdu

Ebru Polat, hesabındaki paranın görünmemesi ile bankaya ulaşmaya çalıştı. Ancak hatlar düşmeyince twittera sarıldı. Bankayı etiketleyen ünlü şarkıcı "hesaptaki para nerede?" diye sordu, hatlarının düşmediğini ve acil bir şekilde kendisine ulaşmalarını istedi. Polat daha sonrasında sorunun çözüldüğü ile ilgili de bir duyuruda bulundu. 

Paranın bankada durması ne kadar güvenilir?

Bu olayın üzerine kullanıcılar bankalarda para tutmanın ne kadar güvenilir olduğunu sorguladı. Ünlü bir yatırımcı olan Marc Feber de küresel kredi piyasalarında büyüyen balonun çok yakın bir zamanda şiddetle paylayacağını dile getirdi. Feber'e göre bu patlak verecek kriz dünya çapında bir felaketi doğuracak. Bu nedenle Feber, bankalarda para saklamanın akıllıca bir hareket olmadığını savunuyor.

Ebru Polat kim?

İzmirli güzel şarkıcı 1983 senesinde dünyaya geldi. Bale eğitimi alan güzel şarkıcı, ilk okulda müzikle ilgili olsa da ilerleyen yaşlarında hukuk alanında eğitim görmeyi tercih etti. Hala akademik olarak kendini geliştirmeye devam eden Polat'ın hedefinde akademisyenlik var.

Müzik kariyerinde ise ilk olarak 2007 senesinde Çetin Ceviz albümü ile piyasaya giriş yaptı. Bu şekilde avukatlıktan vazgeçince Londra'da müzik eğitimi aldı ve Türkiye'ye geri dönerek müzik camiasında kalıcı bir yer edindi.