EKİM AYI BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU
Maddi konularla ilgili önünüze fırsatlar çıkabilir. Harcamalarınıza dikkat edin. Ortak iş yapanlar, ortaklıkları  ile ilgili sorunlar yaşayabilir. Venüs bu ay Retro hareketine geçecek aşk hayatında sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Evli çiftler kıskançlıklar yaşayabilir ve bu sorunlar büyüyebilir. Temkinli olmanızda yarar var. Cinsel yolla bulaşacak hastalıklara karşı dikkatli olun.

BOĞA BURCU
Bu ay yönetici gezegeniniz Venüs Retro yani geri hareketinde olacak. Bu ay hiç beklemediğiniz harcamalarınız olacak. İş yerinizde oluşacak sorunlardan uzak durmalısınız. Aşk hayatınızda kavgalardan uzak durun. Ben bilirim, ben haklıyım gibi davranışlardan uzak durun. Dinlenmeye ihtiyacınız olacak. Ruhunuzu dinlendirmeye çalışın.

İKİZLER BURCU
Bu ay maddi konularda şanslısınız ama Venüs gezegeni Retro hareketine başlayacak sevgi ve para ilişkilerinde problemler çıkacağı için siz ayağınızı yorganınıza göre uzatmayı unutmayın. Bu ay daha sakin olmaya ihtiyacınız olacak. Öfke patlamalarına karşı dikkatli olun. İş anlaşmalarına bu ay dikkat ediniz. Sağlık sorunlarınızı bu ay çözüme ulaştırabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU
Maddi konularda karar almaktan kaçınmanız gereken bir ay olacak. Venüs retrosunun olacağı bu ay ikili ilişkilerde problemler artacak. Evli olanlar boşanmalara karşı dikkatli olun. Aşk hayatınızda ayrılıklar tekrar barışmalar gibi olaylar yaşayabilirsiniz. Aile büyüklerinizin sağlık problemleriyle uğraşabilirsiniz.

ASLAN BURCU
Bu ay harcamalarınızda artış olacak. Ekstra harcamalar sonucu maddi kaynaklarınızla ilgili aile desteği alabilirsiniz. İş yerinizde çalışmalarınızın meyvesini toplayabilirsiniz. İkili ilişkilerde ben bilirim tavırlarından uzak durunuz. Lider olmak isteğiniz problemlere sebebiyet verecektir. Bu ay kendinizle ilgilenin.

BAŞAK BURCU
Artık aşk hayatında sevginizi belli etmenin tam sırası. Köklü değişimler sizi bekliyor. Maddi konularda size verilen sözlerin tutulmadığını göreceksiniz. Aldatılmalara karşı önlemlerinizi alın. İş yerinizde konuşmalarınıza dikkat ediniz. Ani sinirlenmelere karşı dikkatli olun daha sakin kalmaya çalışın. Her şey çok daha iyi olacak.

TERAZİ BURCU
İş yerinizde sorunlara karşı temkinli olun. Harcamalarınıza dikkat edin. Aile içi maddi konularla ilgili kavgalar yaşayabilirsiniz. Maddi konularla ilgili harcamalarınızı gözden geçirip harcama planı oluşturabilirsiniz. Kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Bacak ağrısı yaşayabilirsiniz.

AKREP BURCU
İş yerinizde problemler yaşayabilirsiniz. Daha önce yapmış olduğunuz işlerle ilgili sıkıntılar çıkabilir temkinli olun. Maddi sıkıntılar sizi bekliyor. Ek gelir kaynakları bulmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Venüs burcunuzda geri harekette olacak. İkili ilişkilerinizde partnerinizi de ihmal etmeden kendinizle ilgilenin.

YAY BURCU
Venüs Retrosu sizi de etkiliyor. Maddi konularda problemler krize dönüşebilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili plan yapmanızı öneririm. Kaynaklarınızı iyi yönetmeniz gereken bir ay yaşayacaksınız. İkili ilişkilere aşk konusuna dikkat. Sıkıntılar, problemler, kıskançlıklar sizi bekliyor. Daha sakin ve temkinli olun. Kavgalardan uzak durun.

OĞLAK BURCU
Venüs retrosu özellikle aşk ve para konularında bizi sınava çeker. Oğlak burcu aşkta flörtlerden uzak dur. Partnerini aldatmaktan uzak dur. Maddi konularda sıkıntılar sizi bekliyor. İyi bir plana ihtiyacınız olacak. Kaynaklarınızı iyi yönetmelisiniz. İş hayatınızda daha sosyal ve iletişim odaklı olmalısınız. Çocuğu olanlar; çocuğunuzun eğitimi ile ilgili problemler yaşayabilirsiniz.

KOVA BURCU
Bu ay iş yerinizde enerjiniz yüksek olacak. Maddi kazançlarınızı artırmak için planlar yapmalısınız. Aklınıza gelen fikirlere önem verip girişimlerinizi yapın. Bu ay sizin ve partneriniz için çalışma ayı olsun. Evli olanlar tartışmalardan uzak durun hukuksal konular gündeme gelebilir. Ev kazalarına karşı dikkatli olun. Çalışma ayı dedik ama sağlığınız için dinlenmeyi de unutmayınız.

BALIK BURCU
İş yerinizde oluşan maddi problemleri ele alabileceğiniz bir ay olacak. Alacaklarınızı almak için harekete geçebilirsiniz. Maddi açıdan olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Ortak iş yapanlar ortaklarınıza dikkat edin. Problemler yaşamanıza neden olabilirler. Venüs retrosunun olduğu bu ay aşk ilişkilerinde sıkıntılar olacak. Gerek evliler gerekse bekarlar daha sakin ve temkinli olun kıskançlıklardan çıkacak kavgalar yaşayabilirsiniz.

SİTESİ: https://karmastrologemel.blogspot.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/astrologemelacikel/
TWİTTER: https://twitter.com/emel_acikel
İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/karmaastrologemelacikel/

Önceki ve Sonraki Yazılar