14 Milyon Emekliye 8.500 TL Ödeme Verilecek

Yapı Kredi Bankası, emekli maaşı hesabını kendi bankasına taşıyan emekli vatandaşlara 3 yıl boyunca maaşlarını taşıma sözü verirlerse 8.500 TL ödeme yapacağını açıkladı.

14 Milyon Emekliye 8.500 TL Ödeme Verilecek
Yayınlanma Tarihi : 02 Mayıs 2023 00:35

Türkiye'deki bankaların emeklilere promosyon vermesi hakkındaki beklentiler sonunda netlik kazanmış durumda. Türkiye'deki özel ve kamu bankalarının yürütmüş olduğu kampanyalar sonucunda emekli vatandaşlara 8.500 TL'ye varan ek ödeme yapılacağı bilgisi kesinleşmiş durumda.

BANKAYA BAŞVURU YAPAN HERKESE 8.500 TL ÖDEME VAR

Başvuru yapacak olan tüm emekli vatandaşlar, Mayıs 2023 içerisinde 8.500 TL alma imkanına kavuşmuş olacaklar. 

Emekli maaşı alan tüm vatandaşlar için yapılan bu haberlerle birlikte, banka hesapları üzerinden 8.500 TL'ye kadar promosyon alabilecekleri duyuruldu.

Emekli maaşı ile geçinemeyen vatandaşlar özellikle bankalar tarafından verilen promosyonları yakından takip ediyorlar.

SSK, Bağ-Kur ve memur emeklisi olan tüm vatandaşlar ile birlikte EYT'li olup yakın zamanda emekli olacak tüm vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası'nın bu dikkat çeken kampanyası sayesinde 8.500 TL emekli promosyon ödemesi alabilirler. 

Yapı Kredi Bankası Üzerinden 8.500 TL Emekli Promosyonu

Yapı Kredi Bankası, emekli maaşı hesabını kendi bankasına taşıyan vatandaşlara 3 yıl boyunca maaşlarını taşıma sözü verirlerse 9.000 TL ödeme yapacağını duyurdu. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen vatandaşlar, Mayıs ayı içerisinde Yapı Kredi Bankası üzerinden işlem yaparak başvuruda bulunabilirler. 

Yapı Kredi Bankası, emekli maaşlarını kendi bankasına taşıyan vatandaşlara sadece ihtiyaç kredisi değil aynı zamanda kredi ödemelerini de gerçekleştirmeleri durumunda da işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bir duyuru da paylaştı. Bu kampanya kapsamında emekliler, düşük faizlerle Yapı Kredi Bankası bankası üzerinden 100.000 TL'ye kadar kredi kullanabilecekler. Emekli maaşını Yapı Kredi Bankası'na taşıyan vatandaşlar, 3 yıl boyunca maaş taşımama sözü verdikleri takdirde 8.500 TL ödeme alma imkanına sahip olabilecekler. Bunun yanı sıra, Yapı Kredi Bankası'nın emekli ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde düşük faizlerle de kredi kullanabilirler.

Bankanın İnternet Sitesinde Paylaşılan Duyuru

8.500 TL’ye Varan Emekli Promosyon Yapı Kredi’de!

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emeklilerine özel hazırlamış olduğumuz “Emeklilik Paketi” avantajlarımızdan yararlanmak için emekli maaşınızı Yapı Kredi’den almanız yeterli!

Yeni Emekli Olacağım

  • SSK veya Bağ-Kur’dan emekli olacaksanız e-Devlet / SGK Müdürlüklerine yapacağınız başvuruda, Emekli Sandığı’ndan emekli olacaksanız çalışmakta olduğunuz kuruma veya Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Kamu Görevlileri Emeklilik Daire Başkanlığına ileteceğiniz emeklilik başvurusu dilekçesinde Yapı Kredi’yi tercih edebilirsiniz.

Emekliyim, Maaşımı Yapı Kredi’den Nasıl Alabilirim?

  • Yapı Kredi müşterisi iseniz Yapı Kredi Mobil, Bireysel İnternet Şubesi’nden kolayca taşıyabilirsiniz. Ayrıca 444 0 444 / 0850 222 0 444’ten Müşteri İletişim Merkezimizi arayabilir, sadece nüfus cüzdanınızla size en yakın şubemize uğrayabilir veya e-Devlet üzerinden SGK emekli maaşınızı Yapı Kredi’ye taşıyabilirsiniz.
  • Yapı Kredi müşterisi değilseniz hemen Yapı Kredi Mobil’i indirip müşterimiz olarak kolayca emekli maaşınızı taşıyabilirsiniz. Dilerseniz e-Devlet veya SGK Müdürlükleri vasıtasıyla da SGK emekli maaşınızı Yapı Kredi’ye taşıyabilirsiniz.