Alanya'da ultra lüks 2+1 icradan satılık kelepir daire

Son dönemde icradan satılık dairelerin sayısında artış yaşanıyor. Antalya'nın Alanya ilçesinde de ucuza icradan satılık daire için ilan açıldı. 1 milyon 450 bin TL bedelle satışa sunulacak dairenin detayları

Alanya'da ultra lüks 2+1 icradan satılık kelepir daire
Yayınlanma Tarihi : 07 Mayıs 2022 20:02

Açık artırma yoluyla satışa çıkarılan dairelerin sayısı hızla artıyor. Satışa çıkarılan dairelerden biri Türkiye'nin en gözde tatil merkezlerinden biri olan Alanya'da.. 

Son dönemde çok sayıda kişi borçlarını ödemekte güçlük çekiyor. Bu nedenle çok sayıda daire ise icra yoluyla satışa sunuluyor.

Türkiye'nin en gözde kentlerinden biri kuşkusuz Antalya. Son dönemde yıldızı parlayan ilçelerden biri ise Alanya.

Alanya'da satılık ev bulmak ucuza bir hayli zor. Özellikle Ukrayna savaşında sonra Alanya çok fazla göç aldı. Bu kapsamda da satışa çıkarılan daireler bir hayli dikkat çekiyor.

Antalya'nın Alanya ilçesinde icradan satışa sunulan bir daireyle ilgili bilgiler yer aldı. Basın ilan Kurumunun resmi internet sitesi olan ilan.gov.tr üzerinde satışa sunulan daireyle ilgili detaylara yer verildi.

Oldukça iyi bir konumda olan daire üstelik çokta uygun fiyattan satışa çıkarıldı.

İLANLA İLGİLİ BİLGİLER DE BELLİ OLDU...

Muhammen bedeli 1 milyon 450 bin TL olarak belirlenen daire 5 Temmuz 2022’de saat 14.30’da Alanya Adalet Sarayı Mezat Salonu’nda satılacak. Daire satılamaması durumunda 1 Ağustos 2022’de aynı yer ve saatte ikinci kez satışa çıkarılacak. Ayrıntılara Basın İlan Kurumu ilan.gov.tr aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

İlan ile ilgili tüm detayları öğrenmek için:  tıklayın
 

İlgili Haberler