Altın Uzmanı İslam Memiş Uyarıyor! Hemen bunu yapın çok kazanacaksınız

Piyasalar konusunda uzman isimlerden biri olan Altın uzmanı İslam Memiş yatırımcılara önemli tavsiyelerde bulundu.

Altın Uzmanı İslam Memiş Uyarıyor! Hemen bunu yapın çok kazanacaksınız
Yayınlanma Tarihi : 27 Ocak 2022 21:53

İslam Memiş uyarılarıyla gündem olmaya devam ediyor. Aralık ayında dolar ve altının düşeceğini önceden bilen İslam Memiş haklı çıkmış ve döviz kuru hızlı bir şekilde düşüşe geçmişti.

O günden sonra gözler İslam Memiş'in üzerinde. Bugün İslam Memiş yine dikkat çeken bir uyarısıyla gündem oldu.

İslam Memiş yatırımcılara paranızı tek bir sepette değerlendirmeyin diyerek tavsiyelerde bulundu. İslam Memiş çok para kazanmak için tüyo vermeyi de ihmal etmedi.

Yeniçağ gazetesi tarafından aktarılan habere göre; İslam Memiş vatandaşların yatırım planları ile ilgili çarpıcı uyarılarda bulundu.

İşte İslam Memiş'in o açıklamaları:

"Gaza gelmeyin. Seçim sürecinde olan bir ülke var. Adamlar kur ataklarına müsaade etmeyecekler. Gram altın için Şubat ayında bir düşüş bekliyorum. Hani FED’den sonra uçacaktı. Hala yerinde sayıyor. Her ayın hikayesi farklı."

ŞUBAT AYINA DİKKAT!

altin-uzmani-islam-memis-tek-tek-acikladi-2022-de-kim-kazanacak.jpg

"Şubat ayı Cumhurbaşkanı yurt dışına gidecek. Şirketler para bozduracak. Acele etmeyelim. Dünya şu an kabuk değiştiriyor. Artık akıllı olacağız. 10 bin liranız varsa, 2 bin 500 lira ile döviz, 2 bin 500 lira ile emtia. Yani bir sepet yapmanız lazım.

Buna siz karar vereceksiniz. Bunun örneğini kaç aydır veriyorum. Çünkü bu bir risk. Parayı tek bir şeye yatırmak risk. 10 bin liramı dörde böldüm, yoluma devam ediyorum.

Tek sepet olmamalı. Bu akşamdan itibaren sepet yapın. Çünkü bu durumda düşerken de yükselirken mutlu olursunuz."