Araç Alacaklara Honda Civic Modellerinde Büyük Kampanya Müjdesi

Honda'nın Civic modellerine özel olarak başlatılan kredi kampanyası mayıs ayında da otomobil sahibi olmak isteyenler için devam edecek. 120 000 TL'ye kadar kredi imkanı sunulacak. Araç sahipleri olmak isteyenleri ilgilendiren müjde

Araç Alacaklara Honda Civic Modellerinde Büyük Kampanya Müjdesi
Yayınlanma Tarihi : 29 Nisan 2022 18:19

Yüzbinlerce kişi araç satın almak için kampanyaları yakından takip ederken flaş bir kampanya duyurusu geldi. 

Araç sahibi olmak isteyenleri ilgilendiren müjdeli bir kampanya yayınlandı. Kampanyanın ayrıntıları belli oldu. Binlerce kişi araç sahibi olmak için gelecek kampanyaları merakla bekliyor.

Honda tarafından da araç sahibi olmak isteyenlere yeni bir kampanya müjdesi duyuruldu. Eğer sizde araç sahibi olmak istiyorsanız Honda tarafından sunulan bu kredi kampanyası kaçırılmayacak türden.

Anadolu Ajansı tarafından aktarılan haberde; Söz konusu kampanyanın Mayıs boyunca devam edeceği de bildirildi. 

ÖZEL KREDİ KAMPANYASI NELER İÇERİYOR?

Honda'nın Civic modellerine özel olarak başlatılan kredi kampanyası mayıs ayında da otomobil sahibi olmak isteyenler için devam ediyor.

Honda açıklamasına göre, Honda Civic Sedan'ın tüm ECO donanım paketlerinde geçerli olan kampanya kapsamında, yüzde 0,99 faiz oranı ve 15 ay taksit imkanı ile 120 bin TL'ye kadar kredi kullanımı sağlanıyor.

thumbs-b-c-df1efa3ed34d64faa425621aa8b29e34.jpg

Modern dış tasarımı ve retro iç tasarımının yanı sıra turbo motoru ile yüksek verimlilik ve performans sunan Civic Sedan modellerine, cazip kredi fırsatı ile sahip olmak isteyenlerin mayıs ayı bitmeden Honda bayilerine uğraması yeterli oluyor.

Araç sahiplerini sevindiren müjde için ayrıntılı bilgiler Honda'da olacak. 

Kaynak:Haber Kaynağı