Erdoğan'ın masasındaki ankette birinci çıkan isim belli oldu

Erdoğan'ın masasındaki ankette çarpıcı sonuçlar yer alıyor. Buna göre AR-GE ve Eğitim Başkanlığının sunumunda 20 Aralıkta açıklanan yeni ekonomi modelinin AK Parti’nin oy oranında pozitif yönlü artış sağladığı öğrenildi.

Erdoğan'ın masasındaki ankette birinci çıkan isim belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 11 Ocak 2022 19:40

Millet ittifakı bir çok ankette ön planda çıkarken Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sunulan bir ankette durumun farklı olduğu öne sürüldü.

Hükümete yakın Hürriyet ve TGRT haber gibi kuruluşlarda yayınlanan anket muhalefet kulislerinde bomba etkisi yarattı.

İhlas Haber Ajansı'nın aktardığı habere göre; 20 Aralık ve sonrasında yaşanan ekonomik gelişmelere ilişkin AK Parti tarafından yaptırılan anket Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlık ettiği MYK toplantısında değerlendirildi.

AR-GE ve Eğitim Başkanlığının sunumunda 20 Aralıkta açıklanan yeni ekonomi modelinin AK Parti’nin oy oranında pozitif yönlü artış sağladığı öğrenildi. Ankette sorulan 'bu sorunu kim çözer' sorusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın isminin öne çıktığı belirtildi. MYK toplantısında teşkilatlara yönelik gerçekleştirilen eğitim faaliyetleri de ele alındı.

OY ORANIMIZ ARTIYOR

Anketten çıkan sonucu aktaran AK Parti Kaynakları, sorunların çözümü konusunda desteğin arttığını ifade ederek, "20 Aralık'tan sonra trendimiz yukarı doğru gidiyor, oy oranımız lehimize artıyor" dedi.