Garanti BBVA açıklama yaptı! Banka puanı olmasa bile 10.000 TL ödeme yapılacak!

36 ay vadeli kredi fırsatı şimdi Garanti BBVA'da. Garanti BBVA tarafından 10 000 Türk lirası kredi ödenecek. 50 bin TL'ye kadar kredi seçenekleriyle Garanti BBVA yeni kampanyalarını duyurdu

Garanti BBVA açıklama yaptı! Banka puanı olmasa bile 10.000 TL ödeme yapılacak!
Yayınlanma Tarihi : 24 Nisan 2022 15:13

Kredi çekmek isteyenler banka banka araştırmalar yapıyorlar. Garanti BBVA, müşterisi olun veya olmayın Garanti BBVA üzerinden hemen kredi çekebileceksiniz.

Banka tarafından 10 BİN TL, 25 BİN TL VE 50 BİN TL gibi kredi seçenekleri sunuluyor.

Garanti BBVA tarafından verilecek kredilerde 36 aya kadar vade yapma imkanı var.

50 BİN TL ÜZERİ KREDİ ALACAKLAR DİKKAT!

Çok sayıda bankada olduğu gibi Garanti BBVA'da 50 Bin TL üzeri kredi çekilmesi durumunda vade sayısını 36 değil de 24 olarak belirliyor. Başka bir deyişle 50 BİN TL'ye kadar Garanti BBVA üzerinden kredi çekmeniz durumunda 36 vade imkanınız var.

Ulusal Post

Ancak Garanti BBVA  üzerinden 50 bin TL üzeri kredi çekmek isterseniz 24 aylık vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

10 BİN TL KREDİ İÇİN BİLGİLER

Öte yandan bayram yaklaşırken kredi çekmek isteyenler kredi detaylarını araştırıyorlar. Garanti BBVA tarafından sağlanan krediyle ilgili bilgiler banka tarafından yapılan bir açıklamada da duyuruldu.

Bankanın resmi internet sitesinde yapılan açıklamada şunlar kaydedildi.

1100 TL olan emekli ikramiyelerinde düşünülen son rakam

Müşterilerimiz ihtiyaç anında Garanti BBVA Mobil ya da Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, 444 0 335 Anında Kredi Hattı ve şubelerimizden kredi başvurusunda bulunabilir; Garanti İnternet, Garanti BBVA Mobil, 444 0 335 Anında Kredi Hattı ve şubelerimiz üzerinden bu kredilerini anında kullanabilirler.

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

Garanti BBVA tarafından sağlanacak olan krediyle ilgili olarak örnek bir ödeme tablosu da paylaşıldı. Garanti BBVA tarafından sağlanan kredinin örnek ödeme tablosu aşağıdaki gibidir

1.jpg