Garanti BBVA’dan emeklilere 10 bin TL anında nakit ödeme

Emeklilere Garanti BBVA tam 10 bin TL kredi ödemesi yapacak! Bankadan konuyla ilgili yapılan açıklamada ''Değerli emeklilerimiz, emekli ihtiyaç kredisine şimdi başvurun, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin'' ifadelerine yer verildi.

Garanti BBVA’dan emeklilere 10 bin TL anında nakit ödeme
Yayınlanma Tarihi : 26 Mayıs 2022 20:28

ULUSALPOST.COM/ Emekliler bazı durumlarda ihtiyaç kredisi çekmek istiyorlar. Bazı bankalar kredi konusunda zorluk çıkarırken bazı bankalar ise kredi konusunda kolaylıklar sağlıyor.

Garanti BBVA tarafından yapılan bir duyuruda Emeklilere 10 bin TL ihtiyaç kredisi verileceği öğrenildi. Banka tarafından sağlanan kredi uygun faiz ve vade fırsatlarıyla dikkat çekiyor.

Banka müşterisi olanlar anında krediye başvuru yapıp yararlanabilirken banka müşterisi olmayanların kendilerine en yakın bir şubeye giderek başvuru yapması gerekiyor.

Ayrıca maaşını bankaya taşıyan emeklilere de Garanti BBVA komisyon ödüyor. Garanti BBVA tarafından yapılan açıklamada sağlanacak olan krediye ilişkin detaylarda belli oldu.

Garanti BBVA'nın resmi internet sitesinde yapılan duyuruda şu bilgilere yer veriliyor.

Size özel emekli ihtiyaç kredisine Garanti BBVA Mobil ya da İnternet Bankacılığı aracılığıyla başvurabilir, daha önce yaptığınız başvurularınızı tamamlayabilir ve şubeye gitmeden hesabınıza aktarılan paranızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

10.000 TL kredi tutarı ve 12 ay vade için faiz oranı: %2,54 yıllık toplam maliyet 44,8583%'tür. Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı: 212,50 TL’dir.

*Maksimum faiz oranı %3,09‘dur 10.000 TL kredi tutarı ve 36 ay vade 3,09% faiz oranı için yıllık maksimum maliyet oranı 55,4599%'dir.

Evet banka tarafından yapılan açıklama bu şekilde olurken krediye ilişkin ödeme tablosu da belli oldu! Garanti BBVA tarafından sağlanan 10 BİN TL kredi paketinde ödeme tablosu aşağıdaki gibi olacaktır.

rt-001.jpg

MAAŞINI TAŞIYANLARA DA FIRSAT VAR

Emeklilere cazip kredi fırsatı sunan Garanti BBVA ayrıca emekli maaşını taşıyanlara da komisyon ödemesi yapıyor. Banka tarafından yapılan açıklamada Emekli maaşını Garanti BBVA’ya taşıyan emeklilerimize 2.750 TL’ye varan nakit promosyon ödemesi yapılacağı belirtildi.

Banka tarafından ayrıca emekli yakınlarını davet eden tüm Garanti BBVA müşterilerine, her bir yakını için 250TL nakit ödül verileceği belirtildi. 

İlgili Haberler