Garanti BBVA’dan Emeklilere 10 BİN TL başvurana ödeniyor

Garanti BBVA emeklilere özel ihtiyaç kredisi veriyor. 10 000 TL ödeme yapan banka üstelik bu ödemeyi 36 ay vade olarak ödeme imkanı sunuyor

Garanti BBVA’dan Emeklilere 10 BİN TL başvurana ödeniyor
Yayınlanma Tarihi : 18 Nisan 2022 12:55

Ramazan bayramı yaklaşırken Garanti BBVA yeni kredi duyurusu yaptı. Emeklileri ilgilendiren özel ihtiyaç kredisindeki detaylar belli oldu.

Garanti BBVA tarafından sağlanan krediyi almak için ödeme tablosu da bankanın resmi internet sitesinde paylaşıldı.

Buna göre ödeme tablosu aşağıdaki gibi olacaktır.

yh.jpg

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Emeklilerin yararlanabileceği bu krediye nasıl başvuracakları da belli oldu. Garanti BBVA Mobil ya da İnternet Bankacılığı üzerinden başvuru yapmak mümkün olabileceği gibi bankanın şubelerinden de başvuru yapabilmek mümkün.

BANKA MÜŞTERİSİ OLMAYAN NE YAPMALI?

Öte yandan Garanti BBVA müşterisi olmayan emeklilerin de krediyi çekebilmek için bankaya başvuru yapması gerek. Uygun görülmesi durumunda Garanti BBVA banka müşterisi olmayan emeklilere de kredi kullandırabiliyor.

MAAŞINI TAŞIYAN EMEKLİYE ÖZEL FIRSATLAR

Garanti BBVA, maaşını taşıyan emeklilere sadece kredi imkanı sağlamıyor. Aynı zamanda promosyon ve hediye para gibi fırsatlar da sunuyor.

EMEKLİYE BÜYÜK ÖDEME

Maaşını Garanti BBVA'ya taşıyan emeklilere tam 3000 TL'ye yakın ödeme yapılıyor.

Konuyla ilgili bankanın o açıklaması ise şu şekildedir.

Emekli maaşını Garanti BBVA’ya taşıyan emeklilerimize 2.750 TL’ye varan nakit promosyon! Üstelik emekli yakınlarını davet eden tüm Garanti BBVA müşterilerine, her bir yakını için 250TL nakit ödül!

MAAŞ HESABI GARANTİ BBVA'YA NASIL TAŞINACAK?

Asıl merak edilense emeklilerin maaşını Garanti BBVA'ya nasıl taşıyacağı. Banka bu konuyla ilgili de kısa bir bilgi paylaştı.

Garanti BBVA’lı emekliler şubeye gitmeye gerek kalmadan, Garanti BBVA Mobil veya Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla maaşlarını kolayca Garanti BBVA’ya taşıyabilecek.

Garanti BBVA'nın emeklilere uygun fırsatlarının önümüzdeki günlerde de devam edeceği konuşuluyor. Ayrıca banka tarafından bayrama özel yeni bir ihtiyaç kredisi paketinin de açıklanacağı üzerinde duruluyor. Türkiye'nin dört bir yanında kurumsal şubeleri bulunan Garanti BBVA fırsatlarıyla dikkat çekiyor.