Halkbank'tan anında 10 bin TL nakit! Taksitler ayda 395 TL! İşte Başvuru şartları ve ekranı

Halkbank hızlı kredi ile 1.71 faiz oranıyla tam 36 ay vade ile 10 BİN TL nakit kredi veriyor. Başvuru yapan herkese bu ödeme yapılacak! Hızlı kredi için şartlarda belli

Halkbank'tan anında 10 bin TL nakit! Taksitler ayda 395 TL! İşte Başvuru şartları ve ekranı
Yayınlanma Tarihi : 20 Mayıs 2022 01:17

Halkbank tarafından bireysel ihtiyaçlar için 10 bin TL hızlı kredi verilecek. Krediyle ilgili detaylı bilgiler de paylaşıldı. Buna göre banka 36 ay vade imkanı sunacak.

KREDİ BAŞVURULARI NEREDEN YAPILACAK?

Banka tarafından yapılan açıklamada kredinin “Bireysel İnternet Şubesi, Dialog, Mobil Bankacılık ve Web Site'' üzerinden yapılacağı duyuruldu. Ayrıca onaylı kredinin  Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şubesi ve Dialog’tan anında kullanılabileceği belirtildi. 

HIZLI KREDİDE BAZI ŞARTLAR

Öte yandan Halkbank tarafından sağlanan bu kredide en az 1000 TL en fazla da 10 BİN TL için başvuru yapılabilecek. Kredi politikaları çerçevesinde başvuru aynı gün değerlendiriliyor ve SMS üzerinden bilgi veriliyor.

ÖDEME KOŞULLLARI DA BELLİ OLDU

Halkbank tarafından verilen hızlı krediyi  aylık 395,61 TL taksit tutarı ile 36 ay vade ve 52,50 TL tahsis ücreti ödeyerek, %1,71 faiz oranı ile kullanmak mümkün olacak.

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU İSE ŞU ŞEKİLDEDİR

1.jpg

KREDİ BAŞVURU EKRANI 

Bankanın resmi internet sitesinde yer alan Hızlı Kredi adresinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Gün içerisinde Halkbank başvurunuza ilişkin bir bilgilendirme yapacaktır.

Bankanın söz konusu kredide öncelik olarak müşterilerine avantaj sağladığını unutmayınız!

İhtiyaç Kredisi Başvurusu yapabilmek için Hızlı Başvuru Ekranı 

basvurular.jpg

İlgili Haberler