İş Bankası 36 ay vadeli, 6 ay ödemesiz 200 BİN TL kredi veriyor!

İşler hep yolunda olsun diye, 6 ay ödemesiz destek kredisi İş Bankası tarafından sağlanacak. Destek kredisini ister 100 BİN TL ister 200 BİN TL isterseniz 5 Milyon TL olarak kullanabilirsiniz.

İş Bankası 36 ay vadeli, 6 ay ödemesiz 200 BİN TL kredi veriyor!
Yayınlanma Tarihi : 19 Mart 2022 15:32

Esnafları rahatlatacak kredi imkanı geldi. İş Bankası tarafından sağlanacak olan yeni krediyle ilgili detaylar belli olmaya başladı. 

Pandemi döneminde binlerce esnaf zor duruma düşmüştü. Çok sayıda esnaf ise destek kredileriyle işlerini yoluna koydu. İş Bankası ise esnaflara destek veren bankalar arasında yer alıyor.

İş Bankası tarafından 6 ay ödemesiz kredi dağıtacak. İş Bankası tarafından sağlanacak olan bu kredi 36 ay vadeli olacak. Taleplerinize ve ihtiyaçlarınıza göre kredi başvurusu yapabilirsiniz .

İş Bankası tarafından sağlanan kredi 5 Milyon TL'ye kadar alınabiliyor. Ancak küçük esnaflar 100 bin ya da 200 Bin TL gibi rakamlarla kredi talebinde kullanabilirler. 

BANKADAN AÇIKLAMA YAPILDI

Öte yandan İş Bankası tarafından sağlanan bu krediye kimlerin de başvurabileceği açıklandı. Yapılan açıklama şu şekildeydi.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyelerimiz bu krediye başvurabilir.

Esnaf ve Sanatkar odası müşterilerimiz 36 ay'a varan vadelerde 6 ay ödemesiz dönemli esnaf kredisine tüm şubelerimizden başvurabilir. Üstelik aylık, 3 ayda bir ya da 6 ayda bir ödeme seçenekleri ile geri ödeyebilirler.


Kampanya kapsamında taksit ödemeli ticari krediler 5 milyon TL'ye kadar, 36 aya varan vade ile sınırlı olup 6 aya kadar ödemesiz dönem uygulanabilecektir.

Önemli uyarılar: Kredi talepleri İş Bankası tarafından değerlendirilecek. Kabul veya reddetme seçenekleri bankaya ait. Bankadan daha fazla bilgi almak için esnafların iş yeri belgeleriyle İş bankası şubelerine başvurmaları gerekiyor. 

Bankanın resmi internet sitesinden yapılan duyuruda söz konusu destek kredisinin ise devam ettiği görülüyor.