İş Bankası yeni kredi kampanyasını açıkladı başvuranlara 50 Bin TL verecek

İş bankası yeni kredi kampanyalarıyla dikkat çekiyor. Banka 36 ay vadeli 50 BİN TL kredi dağıtacak. Üstelik esnek ödeme seçenekleriyle

İş Bankası yeni kredi kampanyasını açıkladı başvuranlara 50 Bin TL verecek
Yayınlanma Tarihi : 10 Mart 2022 00:52

İş bankası müşterilerine özel yeni bir kredi duyuruldu. Esnek ödeme seçenekleriyle sunulan krediden İş Bankası müşteri yararlanabilecek.

Kredi kapsamında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz.

Banka tarafından sağlanan bu kredide kefil şartının da olmadığı görülüyor... Banka tarafından yapılan açıklamada ihtiyaç kredisi sayesinde elektronik, beyaz eşya veya eğitim gibi farklı alanlardaki ihtiyaçların karşılanabileceğine dikkat çekildi.

Bütçe dostu olarak duyurulan kredinin ayrıntıları da belli oldu.. İş Bankası tarafından sağlanan ihtiyaç kredisini dilerseniz aylık eşit taksitlerle, dilerseniz kişiye özel esnek taksitli* ödeme planıyla ödeyebilmek mümkün olacak..

VADE SINIRI VE TUTAR

Öte yandan banka tarafından sağlanan bu kredideki şartlar da belli oldu. İş Bankası tarafından verilecek olan Kredi tutarı 50.000 TL üzerinde olan krediler için vade 24 ay ile sınırlı olup 50.000 TL ve altındaki kredilerde azami 36 ay olarak uygulanacak.

Bankanın resmi internet sitesinde yapılan açıklamada kampanya şu  şekilde duyuruldu

Dileğiniz ne olursa olsun, ihtiyaç krediniz her an İş Bankası’nda! Cazip faiz oranları ve geri ödeme planı ile anında kredi çekebilir, ihtiyaçlarınızı ertelemeden karşılamaya hemen başlayabilirsiniz.​

KREDİYE BAŞVURULAR NEREDEN YAPILACAK?

İş bankası tarafından duyurulan kredi kampanyasından yararlanmak isteyenler bankanın resmi internet sitesinden veya İş Cep'ten başvurabilecekleri gibi aynı zamanda da şubelerden başvurularını yapabilecekler.

Ayrıca İş Bankasına ait Bankamatikler üzerinden de krediye başvurabilmek mümkün olacak.