İş Bankası’ndan emeklilere yeni kolaylıklar! Promosyon tutarı zamlandı

Emeklileri sevindirecek müjde İş Bankası’ndan geldi. Banka emeklilere 7.500 TL’ye varan promosyon ve şubeye gitmeden İşCep’ten başvuru kolaylığı getirdi.

İş Bankası’ndan emeklilere yeni kolaylıklar! Promosyon tutarı zamlandı
Yayınlanma Tarihi : 18 Kasım 2022 19:47

Bankaların emeklilere yönelik sağlamış olduğu promosyon kampanyaları devam ediyor. İş Bankası'da emeklilere yeni bir kolaylık getirdi. Artık şubeye gitmeye gerek kalmadan başvuru yapılabilecek. Ayrıca 7500 TL kadar bir ödeme almak mümkün olacak. İş Bankası söz konusu kampanyasını resmi internet sitesinden duyurdu.

KAMPANYADAN NASIL YARARLANABİLİRSİNİZ?

Emeklilere İşCep üzerinden maaş taşıma ve promosyon talebinde bulunma kolaylığı sağlayan Türkiye İş Bankası, düzenlediği kampanya ile emekli maaşını İş Bankası’na taşıyanlara 7.500 TL’ye varan promosyon alma imkânı ve ek ayrıcalıklar sunuyor. 

 İş Bankası'nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını 3 yıl boyunca İş Bankası aracılığıyla almak üzere taahhüt veren SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) 1.500 TL’den düşük maaşlar için 5.000 TL, 1.500 - 2.500 TL arası maaşlar için 6.250 TL, 2.500 TL ve üzerinde maaşlar için 7.500 TL nakit promosyon ödemesi alıyor. 

BLOKE OLMAMALI ! BU NOKTAYA DİKKAT !

Emekli maaşını farklı bir bankadan ya da PTT aracılığı ile alan ve maaşında bloke bulunmayan emekliler, şubeye gitmelerine gerek kalmadan İşCep üzerinden emekli maaş taşıma ve promosyon başvuru işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

SGK emekli maaşını İş Bankası'na taşıyan emekliler, emekli promosyon ödemesinin yanı sıra Maximum Kart ve ek kartları için aidat ödemiyor, havale ve EFT’lerini İşCep ve İnternet Şubesi’nden ücretsiz yapabiliyor. 

BAŞKA AVATANJLAR DA VAR!

7.500 TL’ye varan promosyon imkânının yanı sıra emekli tanıdığını İş Bankası’na getiren İş Bankası müşterilerine, Pazarama’da geçerli 500 TL’ye varan MaxiPuan da hediye ediliyor. 

Ayrıntılı bilgiye https://www.isbank.com.tr/sgk-emeklilerine-ayricaliklar​ üzerinden ulaşılabiliyor.