İslam Memiş Altında 1 Ay İçinde Olacakları Duyurdu! Bağıra Bağıra Geliyor

Altın Piyasaları oldukça hareketli bir döneme g iriyor. Konunun uzmanı İslam Memiş konuştu..

İslam Memiş Altında 1 Ay İçinde Olacakları Duyurdu! Bağıra Bağıra Geliyor
Yayınlanma Tarihi : 16 Eylül 2021 19:10

Uzun bir süredir Altın piyasası allak bullak olmuş durumda. Bir dönem 600 TL bandına kadar dayanan altın şimdi o seviyeleri bırakın 500 TL seviyelerine bile zor  yaklaşıyor. 

Ancak altın piyasaları konusunda uzman olan isimler açıklamalarıyla dikkat çekiyorlar.

O isimlerden biri de İslam Memiş.. İslam Memiş bugün yine ekonomi basının sayfalarını süsledi. Yaptığı açıklamalarla gündeme oturan İslam Memiş 1 ay içerisinde altın piyasasında olacaklarla ilgili bilgi verdi. Gözü altında olan yatırımcıları ilgilendiren uyarıyı ise İnternet Haber haberleştirdi.. 

Daha önceki açıklamalarında  "Yılsonuna kadar, 580-600 seviyesine kadar bir yükseliş beklemek gerekir" tavsiyesinde bulunan İslam Memiş, son tahmininde 1 ay içinde her şeyin tepetaklak olacağını öne sürdü..  İşte yastık altı yatırımcılarını yakından ilgilendiren uzman uyarısına ilişkin detaylar..

Gram altına Memiş ömür biçti

Gram altına ömür biçen İslam Memiş, flaş tahminiyle yine yatırımcıları şaşkına çevirdi. Gram altın yükselir mi düşer mi sorusuna yanıt arayanların yoluna bir kere daha ışık tutan İslam Memiş, ekim ayında olacakları işaret etti.

Her dakika dalgalanması yatırımcılara umut veriyor

Her dakika dalgalanan gram altın fiyatlarının umut vadettiğini söyleyen İslam Memiş, ekim ayında yaşanması muhtemel hızlı yükselişe dikkat çekti. Gram altın ve gümüş gram fiyatı için yeni zirvelere işaret eden İslam Memiş, “ONS tarafında 1770 1765 dolar ve sonrasında tekrar dolar kuru ile yükselen bir gram altın karşımızda olacaktır" yorumunu yaptı.

Kaynak: İnternet Haber