Maximum Kart'ın 20.yılına özel İş Bankası , 100 TL hediye dağıtacak

İş Bankası'nın ana kredi kartı markası olarak kullanılan Maximum tam 20.yılını kutluyor. Banka müşterilerine özel de 100 TL hediye para ile 2000 Türk Lirası puan fırsatı geldi..

Maximum Kart'ın 20.yılına özel İş Bankası , 100 TL hediye dağıtacak
Yayınlanma Tarihi : 03 Eylül 2021 19:53

Türkiye'nin en köklü bankalarından birisi olan İş Bankası müşterilerine özel bir fırsat geldi. 20 yıldır kullanılan Maximum kart tam 20.yaş kutlaması için müşterilere özel bir fırsat sunma kararı kaldı.

- 'Maximum Kart'ın 20. yılını kutlamaktan büyük onur duyuyoruz' diye açıklamalarda bulunan İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen söz konusu kartın faydalarından da bahsetti. Ardından ise müşteri ilgilendiren müjdeli haber  paylaşıldı.. 

ÇEKİLİŞ HAKKI

Anadolu Ajansı tarafından servis edilen habere göre İş Bankası, Maximum Kart'ın 20. yılına özel olarak 1-30 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak şekilde bir çekiliş kampanyası düzenliyor.

Kampanyada, Maximum Kartlar ile yapılacak her 100 TL ve üzerindeki alışverişte, 100 TL'nin katları için birer çekiliş hakkı kazanılacak.

Kampanya koşullarını yerine getiren müşteriler arasında gerçekleştirilecek çekilişle 1.000 adet müşteriye 2.000'er TL tutarında MaxiPuan hediye edilecek.

Kampanya detaylarına Maximum Mobil ve maximum.com.tr'den ulaşılabiliyor.

Kampanyadan 30 Eylül'e kadar yararlanabileceği duyurulurken bu tarihten sonra yapılan başvuruların banka tarafından dikkate alınamayacağı duyuruldu. Sizde İş Bankasının bu fırsatından yararlanmak istiyorsanız 1 -30 Eylül tarihleri arasındaki fırsatı kaçırmayın