Nefes Aldırmaz Oldu Diyen Murat Boz Zamlara İsyan Etti

Türkiye'deki hayat pahalılığı tepki gösterenler arasına Murat Boz'da dahil oldu. Daha önce Şahan Gökbakar, Seray Sever, Yeşim Salkım ve İdo Tatlıses gibi isimler de tepki göstermişlerdi.

Nefes Aldırmaz Oldu Diyen Murat Boz Zamlara İsyan Etti
Yayınlanma Tarihi : 08 Şubat 2022 23:42

Elektrik ve Doğalgaz fiyatlarına yönelik tepkiler gelmeye devam ediyor. Çok sayıda ünlü isim sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunarak eleştiriler de bulunuyor. Gelen son bilgilere göre ise elektrik faturalarında yeni bir düzenleme daha yapılacak. Bu düzenleme kapsamında faturaların düşmesi bekleniyor.

Ancak ünlü isimlerin eleştirileri ise sosyal medya hesaplarından sürüyor. Murat Boz sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda isyan etti.

TV100'ün derlediği habere göre ; Murat Boz sosyal medya hesaplarından yapılan zamları eleştirdi. Instagram'da paylaşım yapan O Ses Türkiye jürisi "Hayat pahalılığı üstüne elektriğe ve doğal gaza gelen akıl almaz yükseklikteki zamlar nefes aldırmaz oldu insanlara... Zamlar geri alınsın" diyerek sitem etti.

Murat Boz bununla da kalmadı ve imza kampanyası için de paylaşım yaptı.

348238-640x1043-fmv4.jpg

 

Murat Boz'un fatura paylaşımı sosyal medyada da gündem olurken çok sayıda vatandaşın destek amaçlı Murat Boz'un paylaşımını takipçileriyle paylaştıkları görüldü.