Para piyasaları uzmanı İslam Memiş altında kazandıracak bilgiyi verdi! O tarihe dikkat

Para piyasaları uzmanı İslam Memiş, altın ve dolar karşısında yeni bir uyarıda bulundu

Para piyasaları uzmanı İslam Memiş altında kazandıracak bilgiyi verdi! O tarihe dikkat
Yayınlanma Tarihi : 08 Mayıs 2022 23:05

Son dönemde piyasalarda hiç olmadığı kadar büyük bir belirsizlik var. Bu duruma dikkat çeken para ve altın uzmanı İslam Memiş, Altında kazandıracak formülü açıkladı.

Eğer bugünlerde altın satmayı düşünüyorsanız satmayın. Zarar edebilirsiniz. İslam Memiş ayrıca tarih vererek uyarmayı da ihmal etmedi. Önümüzdeki üç aya dikkat eden İslam Memiş, para piyasalarıyla ilgili herkesi ilgilendiren önemli bir yorumda bulundu.

TELE1 tarafından paylaşılan bir haberde; İslam Memiş'in altın yatırımcısını yakından ilgilendiren çok önemli bir uyarısı var. İsabetli gram altın ve döviz tahminleriyle tanınan İslam Memiş bu kez yeni bir noktaya dikkat çekti ve “Satan kaybeder” dedi. Önümüzdeki 3 aya dikkat çekerek yatırımcılara ve vatandaşlara seslenen, söylediklerinin yatırım tavsiyesi olmadığının altını bir kez daha çizen Memiş şunları söyledi:

“Altın ve gümüş tarafında önümüzdeki 3 ay boyunca satan kaybeder. Baskıladı mı geriledi mi TL gelirin var nasıl olsa al. Dövizde dolara değil onun karşısında en çok değer kaybetmiş dövizleri alırım, ama satmam. Önümüzdeki 3 ay boyunca satan zarar edecek.”