QNB Finansbank bayrama özel herkese 30 000 TL kredi veriyor

QNB Finansbank başvuran banka müşterilerine 36 ay vadeli 30 bin TL kredi verecek. Bayrama özel sağlanan kredinin ayrıntıları da belli oldu.

QNB Finansbank bayrama özel herkese 30 000 TL kredi veriyor
Yayınlanma Tarihi : 15 Nisan 2022 23:55

Ramazan bayramına sayılı günler kaldı. Çok sayıda banka bayram kredilerini de açıklamaya başladı. En dikkat çeken bayram kredisi ise QNB Finansbank tarafından duyurulan bayram kredisi oldu.

Kredi çekmek isteyenler bankaların kredi paketlerini inceliyorlar. Avantajlı kredileri araştıran vatandaşlar bankalar tarafından sağlanan kredileri araştırırken QNB Finansbank tarafından 30 Bin TL kredi verileceği açıklandı.

KİMLER YARARLANABİLİR?

QNB Finansbank tarafından sağlanan krediden QNB Finansbank müşterileri yararlanabiliyorlar. Kredi tutarıyla ilgili bilgiler de gelmeye başladı. Buna göre QNB Finansbank tarafından sağlanan krediye başvuranların dikkat  etmesi gereken bir husus var.

VADE SEÇENEKLERİ DEĞİŞİYOR

50 bin TL'ye kadar kredi çekenler bu krediyi 36 ay vade ile kullanabilecekler. Ancak 50 Bin TL üzerinde bir kredi çekilmesi durumunda vade 24 aya düşecek.

Bayrama özel banka tarafından sağlanacak Krediyle ilgili bilgiler bankanın internet sitesinden de duyuruldu.

Banka tarafından sağlanan bayrama özel kredilerle ilgili bilgiler belli oldu...

  • Bayrama Özel İhtiyaç Kredisi*: QNB Mobil’den, web sitemizden, şubelerimizden veya çağrı merkezimizden Bayrama Özel İhtiyaç Kredisi’ne başvurabilir, onaylanması durumunda anında hesabınıza aktarabilirsiniz.

 

  • Bayrama Özel Tanışma Kredisi: Hangi banka müşterisi olursanız olun QNB Finansbank müşterisi olduğunuzda ilk ihtiyaç kredinize özel tanışma kredisi faiz oranlarından faydalanabilirsiniz

Evet bu kredi paketinden QNB Finansbank müşterisi olmayanlarda yararlanacak. Herhangi bir QNB Finansbank şubesine başvurmanız durumunda QNB Finansbank tanışma kredisi sağlayacak. Üstelik çok uygun seçeneklerle bu kredi verilecek. Taksitlerle ilgili kolaylıkta banka tarafınsan sağlanacak. Tanışma kredisinden yararlanacak olan vatandaşlar bu krediyi çektikten sonra artık QNB Finansbank müşterisi de olabilecekler.

Banka kartı ya da kredi kartı da talep edilebilecek. Tek yapmanız gereken il veya ilçenizdeki herhangi bir QNB Finansbank şubesine giderek kredi başvurunuzu müşteri temsilcileri aracılığıyla yapmak. 

  • Kampanyalı Bayram Kredisi: QNB Finansbank’tan son 1 yıl içerisinde ihtiyaç kredisi ya da hazır kredi kullanmadıysanız ve mevcutta açık ihtiyaç krediniz ya da hazır krediniz bulunmuyorsa size özel oranlardan yararlanabilirsiniz.

FAİZ ORANI NE KADAR OLACAK?

Banka tarafından sağlanacak olan bayram kredisiyle ilgili faiz oranı da belli oldu. İşte bankanın paylaştığı faiz oranı bilgisi

4.jpg

SAĞLANACAK OLAN KREDİNİN ÖDEME TABLOSU İSE ŞU ŞEKİLDE OLACAKTIR.


KREDİ TUTARI: 

30.000 BİN TL

AYLIK TAKSİT TUTARI  1.205,14 TL 

TOPLAM ÖDENECEK RAKAM: 43.385,20 TL

FAİZ ORANI %1,79 - VADE İSE 36 AY