Yapı Kredi Bankası Fatura Ödemesi yapanlara 100 TL hediye edecek

Yapı Kredi bankası cazip bir kampanyasını duyurdu gelen habere göre Fatura ödemesi yapan herkesi ilgilendiriyor: 100 Türk Lirası hediye ediliyor!

Yapı Kredi Bankası Fatura Ödemesi yapanlara 100 TL hediye edecek
Yayınlanma Tarihi : 29 Temmuz 2021 19:49

Fatura ödemesi yapanları sevindirecek bir duyuru yapıldı. Yapılan açıklamada hesabından veya kredi kartından otomatik olarak ödeme yapacaklara 100 TL hediye edilecek. Sevindiren müjdeyi duyuran banka ise Yapı kredi bankası oldu.

Söz konusu kampanyanın 10 Ağustos tarihine kadar geçerli olacağı açıklandı.. 

Konuyla ilgili olarak Yapı Kredi Bankası müşterileri için yeni kampanyasını duyurdu.  Bankadan Yapılan açıklamada  ise 11 Temmuz – 10 Ağustos 2021 tarihleri arasında hesabından veya kredi kartından verilecek ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, en fazla 100 TL puan hediye verileceği ilan edildi... 
 
Banka Tarafından Duyurulan Kampanya detayları ise şu şekildedir:

**************************


Kampanyaya katılım için; TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının 4470’e SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.

Sistemimizde kayıtlı olmayan cep telefonlarından gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır.
Kampanya, sadece yeni tanımlayacağınız fatura ve HGS talimatları için geçerlidir. Daha önceden tanımlı talimatlar iptal edilip yeniden verilirse, kampanya kapsamına dahil edilmez.
Kampanya boyunca verilen her talimat için 11 Temmuz – 10 Eylül 2021 tarihleri arası, ilgili fatura/faturalar en az 1 kez otomatik olarak ödenmelidir.

Kampanya boyunca verilen her talimat için, kampanya bitiş tarihinden sonraki 6 ay boyunca talimatın geçerli olması gerekmektedir.
 
Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 15 Eylül 2021 tarihinde kredi kartınıza veya banka kartınıza yansıtılacaktır. Puanların yansıtılması 2 iş günü kadar sürebilir.

Ödüllendirme yapılabilmesi için ödüllendirme tarihinde müşterinin en az 1 adet kullanıma açık kredi kartı veya banka kartının olması gerekmektedir.

Aynı abone numarası için birden fazla kez otomatik ödeme talimatı verilmesi durumunda bu talimatlardan sadece bir tanesi için ödül kazanılacaktır.

**********************************************************************

Kampanya döneminden en fazla altı ay öncesine kadar iptal edilmiş otomatik fatura ödeme talimatlarının, kampanya dönemi içerisinde tekrar verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.

Kampanya döneminden en fazla altı ay öncesine kadar birinci derece yakını adına talimatlı olan fatura ödeme veya HGS talimatlarının, iptal edilip tekrar talimat verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.

Cep telefon faturası için verilen talimatlarda numara taşınabilirliği uygulaması dahilinde operatör değiştirilerek tekrar talimat verilmesi durumunda, sadece son talimat için müşteriye ödül verilecektir.

************************************

Kampanya dahilinde sadece cep telefonu, doğalgaz, elektrik, su, internet ve HGS talimatları ödüllendirilecektir.
Kampanya kapsamında Hızlıcep talimatları ödüllendirilmeyecektir.

World Business kart ile kampanyaya katılım için, TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra şirket müşteri numarasının 4470’e SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.

Bir müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilir ve en fazla 100 TL ödül kazanabilir.

SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,85 TL Türk Telekom hatlı numaralar için 1 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,65 TL’dir.

-----------------------------------------------------------------

Bu kampanya kişiye özel diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

Bu şartları sağlamayan talimatlar için verilen puanlar kampanya bitiş tarihinden sonraki 6. ay sonunda müşteriden geri alınacaktır.

11 Temmuz – 10 Ağustos 2021 tarihleri arasında, müşterilerimizin bireysel vadesiz mevduat TL hesabından veya bireysel ya da World Business kredi kartından verecekleri; İlk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, 2 yeni talimat için 25 TL, 3 yeni talimat için 45 TL, 4 yeni talimat için 70 TL, 5 yeni talimat için 100 TL puan kazanabileceklerdir.

Kaynak: Ege Haber

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.