Yapı Kredi Bankası Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp vefat etti

Yapı Kredi Bankası acı haberle sarsıldı. Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp hayatını kaybetti..

Yapı Kredi Bankası Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp vefat etti
Yayınlanma Tarihi : 28 Ağustos 2021 18:54

Yapı kredi bankası bugün acı bir haberle sarsıldı. Bankanın Genel Müdür Yardımcısı kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Gelen son dakika haberine göre Yapı Kredi Bankası İnsan Kaynakları’ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp geçirdiği kalp krizi sonucu vefat ettiği duyuruldu.

Öte yandan Bankavitrini’nin haberine göre Hakan Alp, 2018’de Finansbank’tan Yapı Kredi’ye geçmişti. 52 Yaşında Olan Hakan Alp'in acı haberi bankadaki çalışma arkadaşlarını da derin bir üzüntüye boğdu.. 

ÖLÜMÜYLE İLGİLİ DETAYLAR DA ÇIKMAYA BAŞLADI

paramedya.com.tr'nin haberine göre Yapı Kredi Bankası'nın insan kaynaklarından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp'in ölümü ile ilgili dikkat çekici detaylar ortaya çıktı. 


Hakan Alp'in Bodrum'daki evinde  gece uykuda vefat ettiği ve ailesi tarafından sabah o şekilde bulunduğu belirtiliyor. Hakan Alp'in ailesi tarafından acil olarak hastaneye kaldırıldığı ancak ölümün çok önce gerçekleştiği hastane yetkilileri tarafından ifade edildi. İlk bulgulara göre, Hakan Alp'in kalp krizi nedeniyle vefat ettiği yönünde olduğu kaydedildi.,


CENAZE TÖRENİ


Öte yandan Hakan Alp'in cenazesinin İstanbul'a getirilip defnedileceği belirtiliyor. Cenaze töreninin otopsi nedeniyle salı gününe kalabileceği de belirtiliyor.  Törenli ilgili henüz bir bilgi verilmedi.