Yapı Kredi Bankası Müşterilerine iPhone 12 Pro dağıtacak

Yapı Kredi bankası beklenmedik bir kampanyayı duyurdu. Müşterilerine cep telefonu dağıtacak, üstelik o telefon iPhone 12 Pro

Yapı Kredi Bankası Müşterilerine  iPhone 12 Pro dağıtacak
Yayınlanma Tarihi : 11 Eylül 2021 19:08

Yapı kredi bankası müşterilerini ilgilendiren  bir kampanya duyurusu yapıldı. Üstelik kampanya bankanın resmi internet sitesinden açıklandı.

**

Yapılan açıklamada Yapı Kredi bankası müşterilerinin yararlanabileceği bildirildi.

**

Yapılması gereken ise çok basit. Kolay adres tanımlamak ve sonrasında da başvuru yapmak.

**

Bugüne kadar cazip kredi kampanyalarıyla dikkat çeken Yapı Kredi bankasının bu kez cep telefonu dağıtacak olması heyecan yarattı.

**

İşte Bankanın resmi internet sitesinde yapılmış olan açıklamaya ilişkin  tüm detaylar.

Söz konusu kampanyadan Yararlanmak isteyenlerin dikkatine.

***

1 Eylül - 31 Ekim 2021 tarihleri arasında cep telefonu, T.C. kimlik numarası veya e-posta adresi gibi kişisel bilgilerinizi hesabınızla eşleştirerek Kolay Adres tanımınızı yapın, 10 adet Apple iPhone 12 Pro'dan birini kazanma şansını yakalayın.

Kolay Adres tanımlamak ve bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmek için Yapı Kredi Mobil İndir butonuna tıklayarak Yapı Kredi Mobil’i akıllı telefonunuza anında indirebilirsiniz.

Bireysel İnternet Şubesi üzerinden Kolay Adres tanımlamak için Bireysel İnternet Şubesi butonuna tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’ne giriş için kullandığınız şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre almak istiyorsanız, Şifre Al/Şifremi Unuttum butonuna tıklayarak hemen şifre oluşturabilirsiniz.