Ekranlarda fırtına gibi esen Müge Anlı hakkındaki bilinmeyenler herkes öğrenince çok şaşırdı!

Ekranlarda fırtına gibi esen Müge Anlı hakkındaki bilinmeyenler herkes öğrenince çok şaşırdı!

ATV ekranında uzun yıllardır Program Yapan Müge Anlı hakkında bilinmeyenler. Bu bilgileri ilk kez duyacak olabilirsiniz..

Geçmişte yaptığı Magazin programlarıyla ünlenen Müge Anlı uzun yıllardır ATV ekranında Tatlı Sert programıyla ekran karşısında..

Milyonlarca takipçisi ve izleyicisi bulunan Müge Anlı izleyicilerin en fazla güvendiği isimlerden. Herkes Müge Anlı'yı çözülemeyen olayları çözmesiyle tanıyor.

Bu yüzden Müge Anlı en çok izlenen programcı olma özelliğini taşıyor. İnternette en çok aranan isimler arasında ise Yine Müge Anlı başı çekiyor.

Peki Müge Anlı'nın hayatını hiç merak ettiniz mi? Ettiğinize eminiz. Hayvansever bir kimliği bulunan Müge Anlı aynı zamanda oldukça yardımsever bir kişilik.

Dik duruşu ve cesur çıkışlarıyla çok sevilen Müge Anlı hakkında öğrenmeniz gereken çok çarpıcı bilgiler var..

MÜGE ANLI KAÇ YILDIR ATV EKRANINDA?

Müge Anlı ile Tatlı sert programı 2008 yılından itibaren Sabahları ATV ekranında yayınlanıyor. Kayıp kişiler aranıyor ve işleyeni belli olmayan cinayetler aydınlatılıyor. Ekibinde ise Arif verimli ve Rahmi Özkan gibi değerli isimler Müge Anlı'ya eşlik ediyor..

MÜGE ANLI NE MEZUNU?

Ekranların sevilen ismi Müge Anlı Marmara Üniversitesi iletişim Fakültesi mezunlarından. Yüksek Lisansını ise Kadir Has üniversitesinde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ise magazin programlarıyla merhaba dedi. Şenay Düdek'le KAANDL ekranındaki Dobra dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu bir program yaptı..

Ardından magazinciliği bırakan Müge Anlı 2008 yılından itibaren ATV ekranında yayınlaraına devam ediyor.. 

Çok sayıda ödülün sahibi olan Müge Anlı'nın 1 çocuğu var.. Evli olmayan Müge Anlı evli olduğu Burhan Akdağ'dan 2008 yılında boşanmıştı.

MÜGE ANLI KAÇ YAŞINDA?

Herkes Müge Anlı'yı 30 yaşlarında sanıyor çünkü yaşını göstermiyor. Ancak Müge Anlı 30 yaşında değil 19 Aralık 1973'lü olan Müge Anlı 46 yaşında.. 

ULUSALPOST - AKTİF LİNK VERMEDEN ALINTI YAPMAYINIZ