Engin Akyürek Hakkında Bomba İddia Sır Gibi Sakladığı Sevgilisi Ortaya Çıktı

Engin Akyürek Hakkında Bomba İddia Sır Gibi Sakladığı Sevgilisi Ortaya Çıktı

Star TV'de yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde başrollerde yer alan Engin Akyürek hakkında bomba bir iddia gündeme geldi. İddialara göre Engin Akyürek'in herkesten sakladığı sevgilisi ortaya çıktı, meğerse..

Star TV'de final yapan Sefirin Kızı dizisinin yıldızı Engin Akyürek'in aşk hayatı hakkında bomba gibi bir iddia gündeme düştü. Meğer herkesten sakladığı sevgilisi oymuş...

Magazine pek fazla demeç vermeyen ve özel hayatını titizlikle gizleyen Engin Akyürek hakkında bomba gibi bir iddia gündeme geldi. Akyürek açtığı instagram hesabı ile sevenlerini şaşırtmıştı. Şimdilerde ise Akyürek'in ünlü oyuncu Pınar Deniz ile beraber olduğu iddiası gündemi salladı.

Bir tek o ilişkiyi inkar etmedi

Zamanında Tuba Büyüküstün ile başrollerinde oynayarak Emmy ödülü kazanan Engin Akyürek, Kara Para Aşk dizisindeki rol arkadaşı olan Tuvana Türkay'la ilişki yaşadığı iddiaları ile gündeme gelmişti. O dönemlerde hakkındaki yanlış iddiaları yalanlayan Akyürek bir tek Tuvana Türkay'la olan ilişkisini inkar etmemişti.

Akyürek Sefirin Kızı dizisinde de Tülin Yazkan'la ilişkisi olduğu iddia edilmiş ancak iki taraftan da konuyla alakalı olarak bir açıklama gelmemişti.

Magazin hesabı olarak bilinen Populising, büyük bir iddiayı gündeme getiren isim oldu. Populising'in öne sürdüğüne göre Akyürek, Menajerimi Ara ve Kırmızı Oda gibi dizilerde yer alan ünlü oyuncu Pınar Deniz ile birlikte.

Pınar Deniz kim?

Adana'da doğan güzel oyuncu 1993 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Mardinli ve Arap kökenli olduğu bilinen Deniz, iki yaşında iken İstanbul'a taşındı. Tarabya'da büyüyen başarılı oyuncu, İstanbul Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde eğitim aldı. 2014 senesinde oyunculuğa adım atan Deniz, Sil Baştan dizisindeki Evrim karakterine hayat verdi. Murat Dalkılıç'ın Yani parçasına çekilen klipte rol alan oyuncu, 2016 se 2018 senelerinde de Vatanım Sensin dizisindeki Yıldız karakterine hayat verdi.

Netflix'te yayınlanan olaylı dizi Aşk 101'de Burcu'ya hayat veren başarılı oyuncu, Menajerimi Ara dizisinde kendisini canlandırdı. Pınar Deniz sonrasında da Kırmızı Oda dizisinde de Nazlı karakterine hayat vermişti.

En Yeniler