Engin Günaydın Bombayı Patlattı! Öğrenenler ise İnanamadı! Başarılı aktör sırrını paylaştı!

Engin Günaydın Bombayı Patlattı! Öğrenenler ise İnanamadı! Başarılı aktör sırrını paylaştı!

Engin Günaydın kendisi hakkındaki bir gerçeği açıkladı! Başarılı oyuncu en özel sırrını paylaştı, duyanlar şok oldu! Sevilen oyuncu her rol aldığı yapımla olay olurken bakın nasıl bir sır saklıyordu? Engin Günaydın'ın sırrı açığa çıktı.

Engin Günaydın açıkladı, herkes şok geçirdi. Ünlü oyuncunun herkesten sakladığı sır neydi? "Yeni yeni sevmeye başladım" dedi, gerçeği patlattı. Engin Günaydın'ın herkese şok geçirten o sır ne? 

Burhan Altıntop hala çok izleniyor

Sevilen oyuncu Engin Günaydın son projeleri olan Netflix'teki Azizler ile GAİN'deki 10 Bin Adımla isminden söz ettirse bile hala Burhan karakteri ile hatırlanıyor. Ünlü oyuncu Gülse Birsel'in sitcom dizisinde canlandırdığı Burhan Altıntop karakterini o kadar başarıyla oynadı ki, bugün bile youtube kanalı üzerinden dizideki kesitleri izlenme rekorları kırıyor. Burhan Altıntop karakteri ile özdeşleşen Günaydın, yer aldığı tüm yapımlarla da oyunculuk yeteneğini kanıtlamış isimlerden.

Pek çok yapımda rol aldı. Vavien gibi kara mizah yapımlarında da roller alan Günaydın, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde de göründü. Kanal D'de yayınlanan Monk dizisinin uyarlaması olan Galip Derviş'te başrol oynayan Günaydın, yıllar önce de Bir Demet Tiyatro'daki Zabıta İrfan'a hayat veriyordu. Başarılı oyuncu kendisi hakkında şok eden bir sırrını paylaştı.

Oyunculuğu yeni yeni sevmeye başladım

Günaydın, bu zamana kadar aslında oyunculuğu pek sevmediğini daha çok yazarlığı tercih ettiğini dile getirdi. Duyanları şok eden gerçeği açıklayan Günaydın ise oyunculuğu sevmeme sebebi ile ilgili olarak yazarlığın daha büyük bir konfor olduğunu, canınız istemeyince yazmıyorsunuz diyerek açıkladı. Yazarlık yaparken sette 100 kişinin kendisini beklemediğini ve "bugün istemiyorum" dendiği zaman yapılmadığını açıklayarak yazarlığı daha çok sevdiğini açıklamalarına ekledi. Ancak başarılı oyuncu, zaman geçtikçe oyunculuğu daha çok sevmeye başladığını anladığını da belirtti.