Engince Mobilya Avrupa'ya Açılıyor!

Engince Mobilya Avrupa'ya Açılıyor!

Bugün 15 fiziksel mağazası ile tasarımlarını kullanıcılarla buluşturan Engince Mobilya, online mağazası ile de sürekli ulaşılabilir olma misyonunu benimsedi.

 40. yılını kutladığı 2020 senesinde ise Engince, Avrupa'ya açılmaya hazırlanıyor!

 

1980 yılındaki kuruluşunun ardından sayısız başarıya imza atan Engince Mobilya, Türkiye'deki mobilya sektörünün öncülerinden biri haline gelmiştir. 40 yıllık bir deneyimle her geçen gün ürün yelpazesini genişletmektedir. Bir yandan da ürünlerinin kalitesinde üst limit belirlemeden sürekli bir artış hedeflemektedir. Engince, küçük bir aile şirketi olarak başladığı bu yolculukta her zaman gelişmeyi ve ilerlemeyi amaçlayarak yatırımlarını da bu doğrultuda gerçekleştirmiştir. Hali hazırda 15 fiziksel mağazası bulunan Engince, online mağazası ile de sürekli ulaşılabilir olma misyonunu benimsemiştir. Şimdi ise kuruluşundan bugüne uzanan gelişme ve ilerleme sürecini bambaşka bir boyuta taşıyarak Avrupa'ya açılmaya hazırlanıyor!

 

Engince, bünyesinde çeşit çeşit, renk renk mobilya takımlarını, yatak odası takımlarını, genç odası takımlarını, TV ünitelerini ve düğün paketlerini barındırmaktadır. Ancak 40 yıllık deneyimiyle yalnızca mobilya üretip satmayı değil, yaşam tarzı oluşturmayı ve tamamlamayı benimsemiştir. Bu sebeple mobilyalara ek olarak, daha kişisel yaşam alanları yaratabilmek adına ihtiyaç duyulan farklı ev dekorasyon ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Birbirinden şık aynalar, sehpalar, tablolar ve aydınlatma ürünleri ile müşterilerinin yaşam alanlarını kişiselleştirebilmelerine olanak sağlamaktadır. Her zevke hitap edecek farklı ve şık ürün gruplarını bünyesinde barındıran Engince, şık yaşam alanlarının ulaşılabilir olması ve her bütçeye hitap edebilmesi amacıyla outlet ürün seçenekleri de sunmaktadır. Tüm bunlara ek olarak satış öncesi destek ve satış sonrası destek sağlayarak müşterilerinin yaşam alanlarını daha şık, daha konforlu ve daha kullanışlı bir hale getirmek için ücretsiz iç mimarlık hizmeti de sağlamaktadır.

 

Türkiye'nin Lider Mobilya Markası Engince

 

Her zaman yenilikçi bir düşünce ile hareket eden Engince Mobilya, ürünlerinde her zaman kalite, güven ve konforu bir araya getirmeyi ilke edinmiştir. Kalite, konfor ve güven ile sektöre yön veren Engince, müşterilerinin hayallerini ve isteklerini gerçeğe dönüştürme arzusunu daima korumaktadır. Yenilikçi tasarımları ve modern çizgileriyle, mekanları farklılaştıran koleksiyonları aracılığıyla 40 yıldır müşterilerinin her anında onlarla birlikte yaşayan bir marka olduğunu da göstermektedir. Yenilikçi bakış açısına ek olarak 'mutlu müşteri' misyonuyla hareket eden Engince Mobilya, şimdi bu misyonunu Avrupa'ya taşımayı planlamaktadır. Yönetim Kurulu başkanlığı Ecevit Karadağlı tarafından yürütülen başarılı marka, Avrupa yolculuğunda kaliteyi ön plana çıkarmayı hedeflemektedir.

 

Evini zevkine ve bütçesine göre baştan aşağı donatmak isteyenler için çok kullanışlı ve şık seçenekler sunan Engince Mobilya; yemek odası takımları, yatak odası takımları, salon takımları, köşe takımları, TV üniteleri, genç odası takımları, düğün paketleri ve ev dekorasyon ürünleri ile her yaştan kullanıcıya hitap etmektedir. Engince Mobilya, tasarımlarının estetik ve konforlu olabilmesi için teknolojiden, sanattan ve moda akımlarından faydalanarak hizmetlerine devam etmektedir. Engince Mobilya, teknolojik gelişmelerden yalnızca mobilya tasarımında değil, online mağazasındaki alışveriş deneyimini daha keyifli ve güvenli bir hale getirmek için de faydalanmaktadır.

 

Türkiye'nin Öncü Mobilya Markası Engince Artık Avrupa'da!

 

Engince Mobilya, Yönetim Kurulu Başkanı Ecevit Karabağlı'nın önderliğinde, küçük bir aile şirketi olarak çıktıkları bu yolda daimi ilerlemeyi hedeflemektedir. Engince Mobilya, yakında Avrupa'ya atacakları adımların müjdesini verirken ilerlemeyi ve Türkiye'de olduğu gibi dünyanın pek çok noktasında kaliteyi, konforu ve güveni en üst seviyede tutarak hizmet vermeyi öncelikli hale getirmektedir. Başarılı bir Türk markası olan Engince, Avrupa yolculuğunda Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmeyi ve konforlu bir ev dekorasyonu deneyimi sunmayı hedeflemektedir.