Epic Games Artık Oyunları Çifter Çifter Dağıtıyor! 300 Lira Değerindeki Bedava Oyun Ses Getirdi!

Epic Games Artık Oyunları Çifter Çifter Dağıtıyor! 300 Lira Değerindeki Bedava Oyun Ses Getirdi!

Epic Games bedava oyun dağıtmaya devam ederken, artık ikişer ikişer devam ediyor. Bedava oyun deneyimlemek için ve karantina günlerinde sıkılanlar için epey güzel bir seçenek olan 300 liralık bu oyunu kaçırmayın!

Oyun sağlayıcı platform Epic Games, bu hafta da herkesi şaşırtan bir hamle yaptı. Artık ikişer ikişer oyun dağıtan Epic games, toplamda üç yüz on dokuz lira eden iki oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarına sunuyor!

Karantina günlerinde bilgisayar oyunu oynamak da güzel bir seçenek olmakta. Çeşit çeşit oyunlar ile stratejik yönünüzü geliştirebilir, farklı senaryolar ve dünyalara adım atarak dünyanın gerçekliğinden biraz uzaklaşabilirsiniz. Çok büyük bir piyasa olan oyun sektöründe bedava ya da ucuza iyi oyunlar olsa bile, kur ve teknolojik alt yapı nedeniyle her türden oyuna ucuza ulaşım sağlanamayabiliyor. Ya da bilgisayar oyunlarına olan önyargı nedeniyle para ödemek istemeyen pek çok insan bulunmakta.

Bedava oyunlarla kütüphaneler doldu taştı

Epic Games ise uzun zamandır kullanıcılarına bedava oyunlar dağıtıyor. Bugüne kadar pek çok oyunu bedava veren Epic Games, ucuz ya da hiç oynanmayacak oyunlar da dağıtmıyor. Her hafta farklı bir oyunu platforma yükleyen ve ücretsiz oynama fırsatı veren Epic Games, oyun severlerin kütüphanelerini doldurup taşırarak bonkör davranıyor.

RAGE 2 resmen bedava veriliyor

Bu hafta ise Epic Games, ücretsiz iki oyunu daha tanıttı. Bunlardan biri RAGE 2 oldu. RAGE'in ilk versiyonuna oranla çok da beğenilmese bile ikinci evrene erişim bedava olunca epey keyifli bir deneyim sağlıyor. Hem düşük yer kaplaması hem de çok güzel bir görsel kalite sunması ile çok beğenilen oyun şimdi de Epic Games sayesinde bedavaya ulaşılabilir olacak. 

Yirmi lira değerinde ancak çok keyifli

Epic Games'in bedavaya verdiği diğer oyun ise 20 lira değerindeki Absolute Drift. Yirmi lira diye hemen önyargılı yaklaşmayın. Oyunun konusu bir drift ustası olmaya çalışan karakteri anlatıyor. Tabi ki de oyuncular da bu karakteri yönlendiriyor olacaklar. Oldukça keyifli olan bu oyunu da 22 Şubat tarihine kadar kütüphanenize eklemeyi unutmayın!