Erdoğan'a gizemli danışman

Erdoğan'a gizemli danışman

Şeyda Nur Karaoğlu Cumhurbaşkanı Danışmanlığı'na görevine atandı. Açık kaynaklarda kendisi ile ilgili bir bilgiye rastlanmayan Karaoğlu'nun 'kim olduğu' merak konusu oldu.

Atama Kararları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlandı. Şeyda Nur Karaoğlu Cumhurbaşkanı Danışmanlığı'na görevine atandı. Açık kaynaklarda kendisi ile ilgili bir bilgiye rastlanmayan Karaoğlu'nun 'kim olduğu' merak konusu oldu.

Cumhurbaşkanlığı, Bilgi Edinme Değerlendirme Kurulu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına ilişkin atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.

ERDOĞAN’IN YENİ DANIŞMANI
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama kararlarına göre, Cumhurbaşkanı Danışmanlığına Şeyda Nur Karaoğlu atandı.


Sözcü gazetesinin haberine göre açık kaynaklarda Karaoğlu’nun kim olduğuna dair bir bilgiye rastlanmadı.

Cumhurbaşkanı Danışmanlığına Şeyda Nur Karaoğlu getirildi. Karaoğlu; 2011 – 2014 yılları arasında Londra Üniversitesi'nde bulundu. Ardından Harvard Üniversitesi, Jean Monnet Fransız Lisesi ve Colombia Üniversitesi'nde eğitim görmüştür. Şeyda Nur Karaoğlu Pazarlama Uzmanı olarak biliniyor.