Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinin Yayından Kaldırılacağı Tarih Açıklandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinin Yayından Kaldırılacağı Tarih Açıklandı

ATV ekranlarında yayınlanan dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, final için tarihini açıkladı! Reytinglerde harika gidiyordu ancak erkenden finale gidecek... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bakın son kaç bölüm kaldı...

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekranlara veda edecek. Oktay Kaynarca ise Süleyman Çıkar dizisinin geleceğini ima ederek herkesi sevince boğdu!

Altı sezondur yayınlanan dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, reytinglerde asla düşüş yaşamadı. İlk günlerdeki gibi heyecanını koruyan dizi pek çok güçlü rakibine rağmen reytingdeki tahtını asla kaptırmadı. Dizinin yayınlandığı akşam ise TRT1'de çok sevilen ve yayın hayatına bu sezonda başlayan Masumlar Apartmanı var. Masumlar Apartmanı ne kadar izleyici edinse de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yüzünden haftalardır ikincilikten yukarı çıkamadı. Hatta diziden Gülben karakterine hayat veren Merve Dizdar'ın da ayrılacak olması herkesi final yapacak diye korkutmuştu ancak henüz bu yönde bir habere rastlanmadı.

Yedinci sezonu eylül ayında gelecek

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ise ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Haziran ayından çok daha öncesinde sezon finaline gidecek olan dizi birkaç bölüm sonra sezona vedasını edecek. Önümüzdeki sene ise Eylül ayında yedinci sezonu ile ekranlarda olacak. 

Süleyman Çakır projesi her an gelebilir

Tüm bunların yanında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca müjde gibi bir mesaj paylaştı. Önceki sene ölüm yıldönümünde anılan Süleyman Çakır hakkında "Bitse mi artık bu hasret?" mesajını ileten Kaynarca, imalı bir şekilde Süleyman Çakır projesinin geleceğini açık etmiş oldu. Hayranları sevinçten çıldırırken Kurtlar Vadisi'nin sevilen karakteri Süleyman Çakır'ın projesinin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan daha önce çekilmesi bekleniyor.

Sette koronavirüs çıktı ancak oyuncuların test sonuçları negatif

Önceki haftada dizi setinde de büyük bir panik yaşanmıştı. Set ekibinde çıkan koronavirüs vakası sonrasında herkese test yapılmıştı. Ekipten birkaç kişinin test sonuçları pozitif çıkarken oyuncuların hiçbirinde pozitif birine rastlanmaması şaşırttı.