Esra Erol Sunumundaki Program yayından kaldırılıyor mu her kesimden tepki yağdı kapatılsın talebi var

Esra Erol Sunumundaki Program yayından kaldırılıyor mu her kesimden tepki yağdı kapatılsın talebi var

Sosyal medyada tepki yağıyor: Esra Erol'un programının yayından kaldırılmasını isteyen isteyene yetkililer harekete geçecek mi

Son günlerde TELE1 ve Halk TV gibi kanallara kesilen cezalar ve ekran karartmalar tepki çekerken aynı cezaların neden diğer kanallara uygulanmadığı konusunda sosyal medyada tepkiler var:

İktidara yakınlığıyla bilinen kanallardaki bazı programlarda sosyal medyanın gündemine gelirken son OLARAK gündeme gelen program Esra Erol yönetimindeki program oldu

Binlerce Sosyal medya kullanıcısı Sosyal medyadan Esra Erol'un programının kaldırılmasını istedi

Peki Ne oldu da insanlar böylesine tepki gösterdi?

ATV ekranlarında Esra Erol'un programında bir kadının, çocuğunun komşusundan olduğunu öğrenince yaşadığı sevinç görüntüleri sosyal medyada çok sayıda insanın tepkisini çekti.

Sosyal medyada #EsraERolKapatılsın şeklinde etiket açıldı. Etiket gündeme girdi. 

Sosyal medya kullanıcıları yazdıkları mesajlarda RTÜK'e de tepki gösterdiler.

Şu Dakikalarda Sosyal medyanın Gündemi Esra Erol Kapatılsın etiketiyle sallanıyor. Peki bu program yayından kaldırılacak mı? Bu şikayetler dikkate alınacak mı merakla bekleniyor?

Yetkililerden hassasiyet bekleyen kullanıcılar Halk TV ve Tele1 gibi kanallara verilen cezalarda olduğu gibi bu kanallar bu programlar içinde aynı duyarlılığı bekliyorlar.

En Yeniler