Esra Erol ve Müge Anlı Çekişmesinde Yeni Gelişme Birinin Programının Fişi Çekilecek...

Esra Erol ve Müge Anlı Çekişmesinde Yeni Gelişme Birinin Programının Fişi Çekilecek...

ATV ekranlarında sabah kuşağı programı sunan iki isim resmen birbirine girdi. On üç sezondur ekranlarda olan Müge Anlı ile ünlü sunucu Esra Erol arasında büyük ancak sessiz bir tartışma yaşandı. Birinin programı ise...

ATV'de sabah kuşağı programlarını sunan iki isim olan Esra Erol ve Müge Anlı arasında büyük bir çekişme yaşanıyor. Öncesinde Müge Anlı'dan gelen açıklamaya Erol da sessiz kalmayacağını dile getirdi. İkilinin sevenleri ise instagramdan birbirine girdi. Ortaya atılan son iddia ise herkesi şaşkına çevirdi.

Sessiz ancak büyük bir kavga

İkili arasındaki tartışma sessiz ve üstü kapalı bir şekilde ilerliyorken artık patlama sinyalleri de vermeye başladı. Tartışmanın alev aldığı nokta ise Müge Anlı'nın yaptığı açıklamalar oldu. Anlı daha öncesinde kendisine yöneltilen eleştirileri kabul etmeyip, bu tarz programlardaki olumsuz gelişmeler karşısında ilk olarak kendisinin hedef alındığını belirterek ateş püskürmüştü.

ATV ise uzun süreden beri gergin olan Erol ve Anlı'nın arasındaki çekişme ile alakalı olarak hem açıklama yapmamış hem de açıklamaya izin vermemişti. Ancak söylentiler durmadan devam etti, hatta Müge Anlı'nın ATV'den kovulduğu yönünde sansasyonel haberler de yapıldı.

"Prim yapmıyorum"

Müge Anlı kendisine gelen eleştiriler karşısında, "Bana değil onların programına gidin" diyerek tartışmayı başlatmış ve bahsettiği diğer programlardaki gibi konuları uzatarak prim yapmadığını ve olayları da birkaç bölümde genel olarak çözdüğünü açıkladı. 

Erol sessiz kalmadı

Esra Erol da bu sözler karşısında açıklama yaptı. Kendisine yapılan değerlendirmelerin tamamen yanlış olduğunu ve bunlara karşı sessiz kalmayacağını belirten Erol, kendisinin her telden çalacak bir yapıda da olmadığını belirtti.

Ya Müge Anlı ya da Esra Erol gidebilir

Tartışmaların ardından gündeme gelen iddialar ise şok etti. Müge Anlı'nın programının ortadan kaldırılacağı öne sürülse de kimse buna ihtimal vermedi. Uzun senelerdir reytinglerde yüksek gelirler getiren ve çok sevilen Müge Anlı'nın programının sonlandırılma ihtimali çok düşük. Ancak çekişme böyle giderse tartışmalar karşısında sessiz kalmayı tercih eden ATV yönetimi Esra Erol'da programının fişini çekebilir. İddialara göre Erol, ATV'den ayrılarak farklı bir konseptte ve farklı bir kanal ile anlaşma yapabilir.

En Yeniler