• BIST 105.520
  • Altın 379,423
  • Dolar 6,8125
  • Euro 7,5605
  • İstanbul 16 °C
  • Ankara 7 °C
  • İzmir 14 °C

Euro Truck 2 ile Simülasyonda Daha Büyük Harita

Euro Truck 2 ile Simülasyonda Daha Büyük Harita
Teknoloji her geçen gün günlük yaşantı içerisinde kendisine son derece önemli bir yer ediniyor.

Özellikle de günlük yaşantı içerisinde teknolojik gelişmelerin sağlamakta olduğu büyük kolaylıklar ile birlikte insanların teknolojiye olan ilgisi de son derece yüksek bir hızda artıyor. Bu durumda teknolojinin günlük yaşantı içerisinde kendisine çok daha önemli ve çok daha fazla yer bulmasına neden oluyor.

 

Bu noktada günümüz modern teknolojisi, modern çağın insanlarının yaşam standartlarının yükseltirken, pek çok alanda da yeni nesil fırsatlardan ve kolaylıklardan yararlanabilmelerine olanak sağlıyor.  Bu yüzden de günümüzde teknoloji hayatın her alanında kendisine yer buluyor. Bu noktada modern çağın yeni nesil teknolojisinin insanların yaşamlarında sağladığı kolaylıklar ile günlük işler çok daha hızlı ve çok daha kolay bir şekilde yapılabiliyor. Teknoloji sadece bu alanlar ile sınırlı kalmayarak insanların yaşamlarının her alanına giriyor ve eğlenceli vakit geçirebilme konusunda da insanlara geniş fırsatlar sunuyor.

 

Günümüzde artık her yaştan insan artık gün içerisindeki boş vakitlerini değerlendirebilmek ve eğlenceli vakitler geçirerek, stres atabilmek amacı ile teknolojinin sunduğu oyun fırsatlarına yöneliyor. Bu durumda günümüzde artık oyun anlayışının bilgisayar oyunları üzerine ağırlık kazanmasına neden oluyor. Bu noktada gelişmeye devam eden teknoloji ile yükselen ekran görüntüsü kalitesi ile oyunlar çok daha gerçekçi ve çok daha kaliteli bir hale geliyor.

 

Bu kapsamda da özellikle son yılların en yoğun ilgi gören oyunlarını simülasyon oyunları karşılıyor. Oyun severlerin herhangi bir alanda gerçekçi deneyim edinebilmesine olanak sağlamakta olan bu simülasyon oyunları, dünyanın her yerinde oyun severlerin ilgi odağı oluyor. İlk kez oyun severlerin beğenisine sunulmasıyla birlikte büyük bir ün yapan Euro Truck simülasyon oyunu çok daha gelişmiş versiyonu ile bir kez daha oyun severlerin karşısına çıkıyor.

 

Böylece oyuncular daha gerçekçi görüntü kalitesi üzerinden Avrupa’ nın 60 farklı ülkesine kargo taşımacılığı yapabiliyor. Bunun dışında da oyuncular kuracakları işte kendi nakliyatlarını gerçekleştirirken dahi büyüme kaydedebilme imkanına sahip oluyor. Bu özelliğin dışında da oyuncular bu ikinci simülasyon versiyonunda garaj satın alabilecek ve kendi kamyon filosunu oluşturabilecek. Ayrıca ekstra şoför kiralayabilme imkanına sahip olabiliyor. Ayrıca yolda geçen zaman dilimlerinde çok daha renkli bir dünya oyun severlerin daha keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilmesine yardımcı oluyor.

 

Çok yüksek görüntü kalitesine sahip olan Euro Truck 2 simülasyon oyununda oyuncular çok daha geniş fonksiyonlarına ve çok daha geniş bir haritaya sahip oluyor. Bu durumda çok daha yoğun şekilde ilgi gören bilgisayar simülasyon oyunlarının başında gelmesine neden oluyor. Türkiye’de de oyun severler çok daha gerçekçi bir tır sürüş deneyimine ulaşıyor. 19 ekim 2012’de oyun severler ile bir araya gelen oyun günümüz Avrupa kıtası ülkelerini baz alıyor.

Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim