Ev İhtiyacı Olanlara Garanti Bankası'ndan Büyük Fırsat! 2+1 Ev 130 Bin Liradan Satışta

Ev İhtiyacı Olanlara Garanti Bankası'ndan Büyük Fırsat! 2+1 Ev 130 Bin Liradan Satışta

Eve ihtiyacı olanlar için büyük fırsatı Garanti Bankası sundu! Garanti Bankası'nın yaptığı duyuruya göre 2+1 daire 130 bin liradan satılacak. Ev alacak olanlar için büyük fırsat, çok uygun fiyata satışta...

Garanti Bankası'ndan büyük fırsat. Kamu ya da özel bankalar da gayrimenkul satışları yapabiliyorlar. Hatta bazı bankalar araç satışı gerçekleştirebiliyor. İhale ile satılan konutlara vatandaşlardan yoğun ilgi oluyor. Bunun yanında Garanti Bankası konut ilanlarını yeniledi. Yeni yayınlanan ilanların arasında 2+1'lik bir evin 130 bin liradan satışa çıktığı görüldü. Samsun İlkadım'da bulunan ev uygun fiyatı ile dikkat çekti.

Garanti Bankası ile beraber pek çok banka gayrimenkul satışı gerçekleştiriyor. İhale ile satılan evler geliri dar olan vatandaşlar için büyük bir fırsat. Günümüzde hem ekonomik kriz hem de ilgi yoğunluğu nedeniyle fırlayan konut ve araç fiyatlarında bankaların ihale ile sattığı ev ile araçlara ilgi de büyük oluyor.

İhaleye katılmak için ne yapmak gerekiyor?

Başvuru yapmak için garanti iş internet sitesi üzerinden giriş yapılarak gayrimenkul kısmına girmek gerekiyor. Buradaki konutlardan gayrimenkul kodunun başında büyük D kodunun bulunması gerekiyor. Bu gayrimenkul için "Teklif Ver" butonuna tıklayarak yeni ekrana geçiş yapılıyor. Açılan ekranda kişisel birtakım bilgiler isteniyor, bu bilgiler eksiksiz doldurulduktan sonra gönder butonu ile yollanıyor.  Gayrimenkul için yapılan bu ön başvurudan sonra ilgili olan satış ekibi geri dönüş yapacaktır. 

İhale katılım bedeli yatırıldıktan sonra...

Gayrimenkul kodunun başında büyük D harfi bulunmayan evlere de başvurmak mümkün. Bu konutlarda da ilk olarak Teklif Ver butonuna tıklamak gerekli. Ancak sonrasında açılan ekrandan kayıt yapılıp tamamlandıktan sonra E-İhale Şartnamesi’ni de onaylama şartı var. İlerleyen aşamada ise 
Gayrimenkul kodunun başında D kodu bulunan gayrimenkullerde Teklif Ver butonuna tıklandıktan sonra sizden istenilen kişisel bilgilerinizi İhale Katılım Bedeli olarak belirtilen ücret yönlendirilen hesaba yatırılmalıdır. Son olarak ihale bedeli de yatırıldığında teklif verme aşamasına geçilebilir.

Teklif vermek için ise öncelikle başvuru ve evrakların onaylanması gerekiyor. Sonrasında da cep telefonu ile eposta adresine şifre yönlendirilecektir. Bu şifre ile beraber sisteme giriş yapılarak teklif iletilebilecek.

En Yeniler