Evde Tek Başına Gerçek Oldu! 12 Yaşındaki Çocuk Evine Gelen İki Hırsızı Pişman Etti!

Evde Tek Başına Gerçek Oldu! 12 Yaşındaki Çocuk Evine Gelen İki Hırsızı Pişman Etti!

Evlerine hırsız giren küçük çocuk bakın hırsızlara neler yaptı? Herkesi şok eden olay Amerika'da yaşandı. Evlerine iki hırsız girince on iki yaşındaki çocuk hırsızları eve girdiklerine resmen pişman etti!

Herkesi şoka uğratan olay Amerika'da yaşandı. Evlerine hırsız giren on iki yaşındaki çocuk eline silahı aldı ve...

ABD'de bir dönemin klasik filmi Evde Tek Başına'yı hatırlatan bir olay yaşandı. Evinde 73 yaşındaki babaannesi ile beraber yaşayan on iki yaşındaki çocuk herkesi şaşırtan bir şey yaptı. Kuzey Karolina eyaletinde yaşayan Linda Ellis'in evine iki hırsız girdi. Yetmiş üç yaşındaki kadının evinde henüz on iki yaşındaki torunu haricinde kimse yoktu. Hırsızlar eve zorla girerek kadından para talep ettiler. Ancak hiç beklemedikleri bir olay o anda yaşandı.

Silahlı Olacağını Tahmin Edemediler

Haberlercom'da yayınlanan habere göre iki savunmasız insanın evine zor kullanarak giren hırsızları şaşkına uğratan olay birinin de ölmesi ile sonuçlandı. Hırsızlar, evde bir silah olduğunu bilmiyorlardı ve on iki yaşındaki çocuk hem kendisini hem de babaannesini korumak için bu silahı kullandı. eve maske ile dalan iki hırsıza on ki yaşındaki küçük çocuk ateş açtı. Ardı ardına açtığı ateşlerden sonra hırsızlar korkarak kaçmaya başladı. Ancak sonları iyi bitmedi.

Biri Öldü Diğeri Yaralı

Eve zorla dalan ve silahlı saldırıya uğrayan hırsızlardan 19 yaşındaki Khalil Herring, çok uzaklaşamadan yakınlardaki bir kavşakta kalmıştı. Hırsızın cansız bedeni bulundu. Polislerin açıklamasına göre ise Ellis adındaki diğer hırsız daha şanlıydı çünkü olayı küçük yaralarla atlatmıştı. Yine de hastaneye kaldırılan Ellis'in şu anda hastanede tedavi altında olduğu öğrenildi. 

Evde Tek Başına'yı Hatırlattı

Küçük çocuk ise herkesi şaşırtarak dünyaya haber oldu. Evlerine zorla girilen çocuk hakkında herhangi bir suçlama yapılması beklenmiyor. Olay ise tam olarak Evde Tek Başına filmini akıllara getirdi. Evde Tek Başına filminde de eve giren iki hırsıza küçük çocuk çeşitli tuzaklar kurarak hırsızlık yaptıklarına yapacaklarına pişman ediyordu. Hatta film, bir sahnesinde eski Amerikan Başkanı Donald Trump'ın oynadığı bir sahneyi de barındırıyordu.