EYLÜL 2018 BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU

İş ve kariyer alanında yeni bir değişim söz konusu olacak. Maddi kaynaklarınızı artırmak için fırsatlar elde edebilirsiniz. Yeni iş anlaşmaları gündeme gelebilir. Sevgi ilişkilerinde iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Kendinizi hem fiziksel hem de ruhsal olarak değiştirebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı kullanırken duygusal harcamalardan kaçının.   

BOĞA BURCU

Sosyal olabileceğiniz, hoş zaman geçirebileceğiniz bir ay olacak. Hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler bu ay müjdeli haberler alabilirler. Kariyerde yükselme maddi kazançlarda artma ve yeni iş anlaşmaları söz konusu olacak.

Aşk bekleyen boğa burçları bu ay aşkınızla karşılaşabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Maddi kazançlarınızı artırabileceğiniz güzel bir ay sizi bekliyor. Kısa kısa yolculuklara çıkabilirsiniz. Aşk ilişkilerinde iletişim problemleri olabilir ama partnerinizle zaman geçirebileceğiniz güzel bir ay sizi bekliyor.

YENGEÇ BURCU

Maddi konularda zorlanmalar ve aşırı harcamalar olabilir. Yakın çevrenizin veya aile büyüklerinizin sağlık sorunları gündeme gelebilir. Aşkta tartışmaların olduğu bir ay geçirebilirsiniz. Partnerinizin ihtiyaçlarına kulak vermelisiniz. İş yerinizde geçmişte yaşanılan sorunlar tekrar gündeme gelebilir.

ASLAN BURCU

Bu ay harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Lüks ve abartıdan kaçınmalısınız. İşinizde dikkatli ve temkinli olmalısınız. Ani olaylar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkiler de kırdığınız kalpleri tekrar kazanabilirsiniz. Evli olanlar eşleriyle daha yakından ilgilenmelidirler. Sağlığınıza dikkat ediniz ve kemik diş kırılmalara karşı temkinli olunuz.

BAŞAK BURCU

İş yerinizde problemler yaşayabilirsiniz. Bu ay harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Maddi kaynaklarınızı iyi değerlendirmelisiniz. Evli olanlar evliliklerinde ciddi problemler , ayrılıklar yaşayabilirsiniz. Hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Psikolojinize dikkat ediniz.

TERAZİ BURCU

Maddi konularda şans sizden yana olacak. Aşk hayatında sürprizler ve olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız ani kararlar almaktan kaçının. Yine çalışma ortamında problem kısıtlanma yaşayabilirsiniz.

AKREP BURCU

Maddi konularda sıkıntılar yaşayacağınız bir ay olacak. Maddi sıkıntılarınızı çözmek için iş fırsatları yakalayabilirsiniz. Sağlığınızda boğaz ve boyun bölgenize dikkat etmeniz gerekiyor. Aşk hayatınızda sevgi dilinizi yumuşatmalısın agresif davranışlarda bulunabilirsiniz.

YAY BURCU

Romantik bir ay sizi bekliyor. Sevginizi kolaylıkla ifade edebileceğiniz bir ay olacak. İş ortamında disiplinli çalışmalısınız. Maddi sıkıntılar yaşayacağınız bir ay sizi bekliyor. Harcamalarınızı planlı bir şekilde yapmalısınız.

OĞLAK BURCU

Maddi konularla ilgili hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı bu ay sizinle. İkili aşk ilişkilerinde iletişimle ilgili problemler , ufak tartışmalar yaşanabilir. Sevginizi ifade etmekten çekinmeyin. Kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Sağlığınıza dikkat ediniz. Kontrollerinizi aksatmayınız.

 KOVA BURCU

Maddi konularda duygusal harcamalardan kaçının. Maddi kaynaklarınızı dengeli kullanmalısınız. İşinizde çok çalışıp mücadele etmeniz gerekebilir. Aşk hayatınızda partnerinizle iletişim problemleri yaşayabilir ve hayal kırıklıkları üzüntüler yaşayabilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Psikolojinizi yüksek tutmaya çalışın.

BALIK BURCU

Evlilik ve işle ilgili yapacağınız ortaklıklar verimli olacak. Güzel ortaklıklar yapabilirsiniz. Sosyal olabileceğiniz bir ay olacak. Maddi konularda ani harcamalar gündeme gelebilir. Aşk hayatınızda mutlu olabileceğiniz günler sizi bekliyor. Sürpriz aşklar gündeme gelebilir.

 
 

                                                 

Önceki ve Sonraki Yazılar