Fahriye Evcen Masumlar Apartmanının İkinci Sezonuna Mı Dahil Oldu? İşte Canlandıracağı Karakter....

Fahriye Evcen Masumlar Apartmanının İkinci Sezonuna Mı Dahil Oldu? İşte Canlandıracağı Karakter....

Başarılı oyuncu Fahriye Evcen hakkında büyük bir iddia ortaya atıldı. Ünlü oyuncu TRT1'in reyting canavarı Masumlar Apartmanı dizisinin kadrosuna mı dahil oldu? Evcen ikinci sezonda kime hayat verecek?

TRT1'de yeni sezon finali yapan reyting rekortmeni dizi Masumlar Apartmanı hakkında büyük bir iddia ortaya atıldı. Diziden ayrılacağı iddia edilen Farah Zeynep Abdullah'ın yerine Han'ın eski nişanlısını canlandırması için Fahriye Evcen'in kadroya dahil olduğu öne sürüldü.

Masumlar Apartmanı dizisi hakkındaki iddialar dinmek bilmiyor. Farah Zeynep Abdullah inkar etse de başarılı diziden ayrılacağı yönündeki iddialar çok güçlendi. Son bölümlerde İnci karakterinin de Han ile aralarının bozulması bu söylentilerin doğru olabileceği yönündeki düşünceleri kuvvetlendirdi. 

İddialar çok güçlü

Öte yandan dizinin kadrosuna Fahriye Evcen'in dahil olacağı da iddialar arasında. Bu iddiaların da güçlü iki çıkış noktası bulunuyor. Bunlardan birincisi güzel oyuncu Fahriye Evcen'in geçtiğimiz haftalarda televizyonlara döneceğinin sinyalini vermesiydi. Evcen, anne olduktan sonra setlerden çekilmişti ancak şu anda kendisine gelen teklifleri değerlendirmeye başladığından bahsetmişti. Masumlar Apartmanı'ndan gelecek bir teklife Evcen'in hayır demesi beklenmiyor. Evcen'in hayranlarını da heyecanlandıran iddialar bir noktada daha da güçleniyor.

Eski nişanlısı diziye dahil olabilir

Sevilen dizide İnci karakterinin büyük bir gerilim içerisinde olması ve eşi Han'dan giderek uzaklaşması iddialara kuvvet veriyor. Dizinin ikinci sezonunda olup olmayacağı belli olmayan İnci'nin yerine Han'ın eski nişanlısı Ceylan gelebilir. Dizinin ilk günlerinden bu yana bahsi geçen Ceylan karakterinin diziye dahil olma olasılığı da çok yüksek. 

Konu ile alakalı olarak henüz Fahriye Evcen'den de Masumlar Apartmanı ekibinden de bir açıklama gelmedi. Ancak dizinin finalinde yaşananlar ile beraber ikinci sezonda gelişebilecek olaylar daha da netlik kazanabilir.

Hayranlarına sürprizi var

Etiler'de iki gün öncesinde görüntülenen Fahriye Evcen'in açıklaması ise yine iddiaları güçlendirdi. Başarılı oyuncu otuz beşinci yaşını yeni kutlamıştı. Evcen muhabir ekiplerine yakında hayranlarını sevindirecek büyük bir sürprizi olduğunu belirtmişti. Evcen'in sürprizinin Masumlar Apartmanı'nda yeni rolü olduğu düşünülüyor.

En Yeniler