Fahriye Evcen'in Masumlar Apartmanı Açıklaması Gündemi Sarstı Ünlü Oyuncu Ne Dedi?

Fahriye Evcen'in Masumlar Apartmanı Açıklaması Gündemi Sarstı Ünlü Oyuncu Ne Dedi?

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, önceki gün ortaya atılan Masumlar Apartmanı'nda oynayacağı iddialarına karşı yanıt verdi. Söylentilere göre güzel oyuncu Masumlar Apartmanı dizisinde Farah Zeynep Abdullah'ın yerine oynayacaktı...

Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Fahriye Evcen, yeni projelerle ekranlara döneceği müjdesi ile ismi Masumlar Apartmanı söylentilerine karıştı. TRT1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Farah Zeynep Abdullah'ın canlandırdığı İnci karakterinin diziden ayrılma ihtimali Evcen'in dizi kadrosuna dahil olma ihtimalini güçlendirmişti. Ancak oyuncu iddiaları yalanladı.

Ünlü oyuncu iddiaları inkar etmişti

TRT1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi sezon finalini yapana kadar birden fazla iddiaya konu olmuştu. Dizide İnci karakterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah'ın ayrılma ihtimali üzerinden doğan pek çok iddia gündeme bomba gibi düşmüştü. Söylentilere göre Farah Zeynep Abdullah'ın duygusal anlamda yorulması nedeniyle diziden ayrılmak istiyordu. Hatta söylentileri ortaya atan Birsen Altuntaş'a Abdullah tepki göstermiş ve iddiaları yalanlamıştı. Ancak iddialar bir noktada doğru çıktı çünkü dizinin son bölümünde İnci karakteri hayatını acıklı bir şekilde kaybetti. 

Farah Zeynep Abdullah'tan çok üzen İnci mesajı

İnci'ye hayat veren Farah Zeynep Abdullah sezon finalinin ardından sevenlerine bir veda mesajı verdi. Abdullah, kendisi hakkında yazılan ancak kendi ağzından çıkmayan hiçbir cümlenin gerçek olmadığını vurguladı. İnci karakterinin yolculuğunun sonlandığını açıklamalarına ekleyen Abdullah, bu karakterin kalbinde her zaman ayrı bir yeri olacağını da söyledi. Masumlar Apartmanı ekibi ile değerli bir yolculuk yaptığını sözlerine ekleyen Abdullah, dizi bitene kadar kalbinin hep ekiple beraber kalacağını dile getirdi. 

Evcen iddiaları reddetti ama...

Diğer yandan dizide Han'ın eski nişanlısı Ceylan karakterine hayat vereceği öne sürülen Fahriye Evcen de bu iddialar hakkında açıklama yaptı. Magazin ekiplerinden gelen soruları yanıtlayan Evcen, Masumlar Apartmanı dizisinde oynayacağı iddialarına "Hiç öyle bir şey yok" sözleri ile açıklık getirdi. Ancak Evcen'in hayranları bunu gerçekçi bulmadı. İddiaların önümüzdeki sezon yaklaşırken kesinlik kazanacağı düşünülüyor.

En Yeniler