Faizsiz 15 BİN TL kredi Alabilirsiniz - O kuruma başvurun

Faizsiz 15 BİN TL kredi Alabilirsiniz - O kuruma başvurun

Faizsiz destek kredisinin ayrıntılarını herkes merak ediyordu! 15 Bin TL'ye kadar faizsiz destek kredisi peki nasıl alınır?

Devlet tarafından vatandaşlara sağlanan destekler arasında faizsiz destek kredisi desteğide bulunmakta. Bir çok vatandaş bu fırsattan haberi yok. Ancak sizler için Faizsiz destek kredisine ilişkin ayrıntıları sıraladık.

Yapmanız gereken ilgili kuruma başvurmak. Ardından şartları taşıyorsanız sizlerde faizsiz destek kredinizi alabilirsiniz! Peki Faizsiz destek kredisi nasıl alınır?

DESTEK İÇİN BAŞVURMANIZ GEREKEN KURUM!
 
Bu destek Aile Bakanlığı'nın ilçelerde faaliyet gösteren birimleri olan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarından sağlanıyor.


 


Vatandaşlar uzman oldukları, bildikleri, mesleki yeterlilik sağladıkları bir alanda iş kurmak istediklerinde sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıfları 15.000 TL'ye kredi sağlıyor. Bu kredilerde faiz uygulanmıyor yani kullanılan kredinin anaparası ödeniyor.
 
Geri ödemeler 12 ay ödemesiz 48 ay vade ile 60 ay vade ile yapılıyor. Burada önemli olan nokta bu desteğin sağlanması sosyal yardımlaşma vakfının ekonomik durumuna bağlı.

Bu durumda ilçe sosyal yardımlaşma vakıfları yerine il geneli hizmet veren sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıflarına başvuru yapabilirsiniz.

Bilmeyen arkadaşlarınız için bu içeriği paylaşın!

En Yeniler