Falcıların klişe kehanetleri! Hep bildin diyorduk gerçek meğer çok başkaymış

Falcıların klişe kehanetleri! Hep bildin diyorduk gerçek meğer çok başkaymış

Fal baktırmayı sevenlerdenseniz bu içeriğe mutlaka göz atmalısınız.. Kahve falı baktırırken, fal bakan kişinin her şeyi bildiğini sanıyorsanız yanılıyor olabilirsiniz...

Her insan gelecekte neler olacağını merak eder ve en ufak bir emare görebilmek adına da fal baktırır. Aslında çoğu zaman fal baktırmaktaki amaç insanın içten içe beklediği, umut ettiği o terfi haberini almak, sevgilisinden gelecek bir işareti hissetmek, çocuğunun okul kazandığını öğrenmek ya da içindeki sıkıntılı durumun geçeceğini bilmek ister ya da umut etmek ister desek daha doğru olacak sanırım.

Fala inanma falsız kalma diyen insanlar kahve içerken ortamda fal bakmasını bildiğini iddia eden biri olunca hemen ters çevirip soğumasını bekler. Ben fala inanmam diyen insanların bile hayatında birkaç kez fal baktırmışlığı mutlaka vardır.

Peki, bu fal bakan kişilerin hep aynı şeyleri söylediğini ve sizin onaylayacağınız şekilde söylediğini söylesek içinizde bize katılanlar olacağı gibi ama olur mu ben bir kere baktırdığımda bana şunu söyledi ve bilmişti diyenler de muhakkak olacaktır. E.. O zaman biz de size falcıların o en klişe yalanlarını sıralayalım. Hazırsanız başlayalım..

Falcı Klişeleri;

  • Fincanı açarken etrafa sıçrayan damlacıkları mutlaka mutluluk gözyaşı olarak adlandırırlar
  • Fincan açıldıktan sonra bir hep bir şey düşündüğünüzden bahsedilir (ki insanın düşünebilen bir varlık olduğunu varsaydığımızda bu durum gayet normaldir) ve düşündüğünüz şeyin olacağını söylerler.
  • Aşk, fal muhabbetinin olmazsa olmazıdır. Mutlaka aşka konuyu getirip sizden aldıkları onay cümlelerine göre cümlelerini sıralarlar. Hayatınızda kimse yoksa mutlaka beyaz atlı prensiniz yoldadır. Hayatınızda biri varsa da o kişi sizin için doğrudur ve evlenirsiniz..
  • Nazar, falın  olmazsa olmazıdır. Size mutlaka nazar değmiş ve üzerinizde göz vardır.
  • Balık mutlaka çıkar ki kısmet yoldadır...
  • Çocuğunuzun kısmetine kapattıysanız muhakkak o sizin gönlünüzden geçen okulu kazanır.
  • Adağınız mutlaka gözükür..
  • Vee.. en sonunda da beklediğiniz o müjdeli haber size 3 vakte kadar gelir..