Fatih Altaylı Yaptığı Açıklamayla Şaşırttı Seçim Yapmayacaklar resti gündemi sarstı nedeni ise belliymiş

Fatih Altaylı Yaptığı Açıklamayla Şaşırttı Seçim Yapmayacaklar resti gündemi sarstı nedeni ise belliymiş

Habertürk yazarı ve Habertürk programcısı Fatih Altaylı yazdığı yazılarla gündem olmayı başarabilen isim. Son açıklaması ise gerçekten gündem oldu..

Fatih Altaylı sadece güncel konular değil Siyaset konularında da yorumlarıyla başarılı bir isim. Ancak Fatih Altaylı Spor gündemini de en iyi yorumlayan isimlerden birisi.

Belki de uzun yıllardır başarılı olmasını sağlayan bu olsa gerek. iyi bir yorumcu olması. Ancak Son açıklamaları gerçekten gündemi sarstı. Bir çok haber sitesi açıklamalarını manşetlere taşıdı. Ben açıklamasını Cumhuriyet gazetesinin internet sitesinde gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim.

Açıklamaları gerçekten şaşırtıcıydı çünkü. Fatih Altaylı'dan Sert sözlerle bir açıklama var. Altaylı Galatasaray'ın Önceki Başkan yardımcısı ... Mustafa Cengiz yönetimini eleştirdi. Hem Mali genel kurum hem de seçimli genel kurulun yapılamayacağını açıkladı.

Sözlerini İse şu şekilde sürdürüyor Fatih Altaylı..


"Bir tek Galatasaray kulübü seçim yapmıyor. Biliyorlar ki yaptıkları işlerden dolayı ibra edilmeleri mümkün değil. Bu yüzden bir dava açıyorum, Galatasaray Yönetim Kurulu'na genel kurula gitmedikleri için dava açıyorum.Galatasaray bir an önce yapmamış olduğu genel kurulu yapmalıdır. Galatasaray bugün olmayan bir bütçe ile yönetiliyor.

Her harcama suç kapsamına girer. Galatasaray'a çökmüş o zat-ı muhterem (Mustafa Cengiz'i kast ediyor) Galatasaray'ı seçime götürmeyebilir. Pandemi bahanesiyle, hastalık bahanesiyle, o bahaneyle mayıs ayındaki seçimden bile kaçınabilir, yaptırmayabilir, ama birileri o seçimi yaptır. Kimse yaptırmazsa Allah yaptırır." 

Fatih Altaylı'nın bu açıklamalarına nasıl bir yanıt gelecek şimdiden merak konusu oldu!

Kaynak: Cumhuriyet