Fatih Erbakan ve Temel Karamollaoğlu Arasında yeni polemik çıkacak Üzgünüm diyerek isyan etti

Fatih Erbakan ve Temel Karamollaoğlu Arasında yeni polemik çıkacak Üzgünüm diyerek isyan etti

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ve Saadet Partisi Lideri Temel Karamollaoğlu arasında polemik çıkaracak açıklama: Karamollaoğlu bakın neler söyledi

Armağan Çağlayan Sanat ve siyaset dünyasından önemli isimleri konuk almaya devam ediyor. Son konuğu ise Saadet Partisi Genel Başkanı oldu.

Necmettin Erbakan öncülüğünde kurulan Saadet Partisi'nin Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı ve Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan'a "genel merkez binasının tahliyesine ilişkin dava" nedeniyle sitem etti.

Armağan Çağlayan tarafından sorulan kırgın olup olmadığına yönelik soruya yanıt veren Karamollaoğlu , “Üzgünüm” diye yanıt verirken, “Olmamalıydı, yapmamalıydı, yaptı, yapacak bir şey yok. Üzerinde durmuyorum” yorumunda bulundu...

Youtube'da yayınlanan "Gör Beni" programına konuk olan Karamollaoğlu, Armağan Çağlayan'ın sorularını yanıtladı.

Karamollaoğlu ayrıca Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan'ı kızdıracak bir yorumda bulundu ve şunları söyledi..

Bu iş babadan oğula tezahür eden bir iş değil. Hangi haleti ruhiyeyle bu tavra girdi ben bunu izah edemem. Kendisi mutlaka ortaya bir gerekçe koyar.

Üzerinde de durmuyorum.

Gündemimizde bu yok.

Fatih Erbakan'ın bu açıklamaya ne yanıt vereceği şimdiden merak konusu oldu..