Fatih Portakal Devlet Bahçeli iddiasıyla gündemi sarstı herkes şimdi bunu konuşuyor..

Fatih Portakal Devlet Bahçeli iddiasıyla gündemi sarstı herkes şimdi bunu konuşuyor..

MHP lideri Devlet Bahçeli masayı devirecek mi? Erken seçim çağrısı mı yapacak... Gazeteci Fatih Portakal'dan bomba iddia...

ULUSALPOST.COM - ÖZEL - Türkiye Erken seçime mi gidecek? CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye seslenmiş ve erken seçim çağrısında bulunmuştu.

Devlet Bahçeli bu teklife karşı çıkmış seçimler 2023'te adayımızda Erdoğan olacak diye rest çekmişti. AKP ise zaten erken seçim olmayacağını söylüyor.

Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu ise Bahçeli seçim yok diyorsa seçim olacaktır değerlendirmesinde bulundu..

En dikkat çeken iddia ise gazeteci Fatih Portakal'dan geldi. Kişisel youtube kanalında gündemi yorumlamaya devam eden Fatih Portakal Devlet Bahçeli'nin her an erken seçim çağrısı yapabileceğini ima etti.

Bunu ise MHP'ye yakın olan önemli bir isimle yaptığı görüşmeye dayandırdı..

Gazeteci Fatih Portakal Fatih Portakal görüştüğü MHP'ye yakın bir ismin "MHP'nin dış politikada, Doğu Akdeniz'de, Kıbrıs, Suriye, Azerbaycan ve terörle mücadele meselesinde gidişata bakacağını, eğer bir soru işaretiyle karşılaşırsa Devlet Bahçeli'den her zaman için böyle bir çıkışı görebilirsiniz" dediğini açıkladı..

Fatih Portakal'ın bahsettiği bu MHP'li ismi herkes merak ederken acaba Devlet BAHÇELİ AKP ile kurduğu ittifak masasını devirecek mi sorularını da beraberinde getirdi..