Fatih Portakal Hiç Acımadı Sedat Peker Çıkışıyla tam on ikiden vurdu herkes onu konuşacak

Fatih Portakal Hiç Acımadı Sedat Peker Çıkışıyla tam on ikiden vurdu herkes onu konuşacak

Bilinen bir gerçek var Sedat Peker artık en çok konuşulan isim. Fatih Portakal ise en cesur gazetecilerden. Siyaset dünyasını sarsan olaylarla ilgili Fatih Portakal son bombasını fena patlattı..

Ne günlere kaldık bir zamanlar Mitingler yapan Sedat Peker şimdilerde yurt dışında. Ve firari. üstelik kırmızı bültenle aranıyor.

Çektiği videolarla izlenme rekorları kırıyor. Adeta Türkiye'nin yeni fenomeni haline geldi.. Fatih Portakal'da gazeteciler arasında bilinen en cesur isimlerden biri. O da youtube üzerinden yayınlar yapıyor. Ancak o bile Sedat Peker kadar ünlenemedi.

Her neyse Sedat Peker her videosunda bir bomba patlatıyor. Yaptığı her açıklama adeta gündemi alt üst ediyor. Ancak Bir çok gazeteci iddialarına kayıtsız kalıyor.

Bugün Ulusal Post olarak ajansları taradık. Ajanslarda bile haber yok! Evet Bakanın suç duyurusunun bile nedense haber havuzunda haberine ulaşamadık.

E haliyle Sedat Peker çıldırıyor gazetecilere de kızıyor. Tepki gösteriyor. İşte bu duruma dikkat çeken Gazeteci Fatih Portakal yeri yerinden oynatacak bir paylaşımla karşımıza çıktı!

170520210355562434540.jpg

Fatih Portakal yazdığı mesajında : "'Namusu maaşı kadar olan gazeteciler' diyor Sedat Peker. Kastedilenler kendilerini mutlaka anlamışlardır. İddialar araştırılmamalı mı? Ülke bağarsaklarını temizlememeli mi? Bakan özür dilese bu kasetler ve iddialar dillendirimeyecekti demekki! Sıra Soylu ve Ağar’da?" İfadelerini kullandı.

Fatih Portakal'ın bu mesajı kısa sürede gündeme otururken herkes adeta şaşkına döndü diyebiliriz..

ÜNLÜLER DE PANİK HAVASI

En komiği de Şu oldu bugün bazı haber sitelerine düşen haberlerde :) Gülücük koyuyoruz çünkü her devrin adamı olan bazı ünlüler Sedat Peker ile olan resimlerini silmeye başlamışlar.

Dün aynı kareye girmek için can atan bu isimleri şimdi telaş sarmış.

Dün aynı karede yer almak için sıraya giren bu isimler bir kez daha nasıl iki yüzlü olduklarını ispatlamış oldular

BİR SÖZÜMÜZ DE MUHALEFETE

Muhalefet artık kendi gündemini belirleyecek güce ulaşsın. Kim iktidarın karşısında yer alsa onun söylemleriyle muhalefet yapmasın.

Bu anlayış muhalefete fayda sağlamaz aksine zarar verir.

Aynı saçmalığı FETÖ'nün 17-25 operasyonlarında da yaptılar. Sonrasında örgütün kanalına el konurken gidip destek verme saçmalığı içerisine girdiler.

Bu kafadan vazgeçsinler... 

İlgili Haberler
En Yeniler