Fatih Portakal istifa etti diye sevinenler bin pişman oldular kendi kanalını kuran Portakal uçtu gidiyor

Fatih Portakal istifa etti diye sevinenler bin pişman oldular kendi kanalını kuran Portakal uçtu gidiyor

Türkiye böylesi başarı görmedi. Fatih Portakal alanında kendi rekorunu kırmayı başardı! İstifa etti diye sevinenler karalar yaslar bağladı bile.

Fatih Portakal'ın dönüşü dedik ya muhteşem olacak diye. Döndü ama ne dönme. Ortalık sallandı. Bir çok TV kanalı bile onun kadar etkili olamıyor.

FOX TV ekranında Ana haberleri sunarken çok sayıda izleyicisi bulunan Fatih Portakal işte bu kitlesini bu kez kendi kanalına taşıdı.

Bütün Dünya artık televizyonları terk ediyor. İnsanlar haberleri sosyal medyadan takip ediyor. İnsanlar ekranlar gerçekleri gösteremeyince tek çare sosyal medyaya odaklanıyor.

Sosyal medya dünyanın bir çok yerinde flört etme ve eğlence aracı olarak kullanırken tek sesli medyaların hakim olduğu yerlerde haber alma aracına dönüşüyor.

Bugün Cüneyt Özdemir örneğin röportajlarını artık sosyal medya üzerinden yapıyor ve binlerce kişiye ulaşıyor 1 milyon üzerinde takipçisi var.

Yorumlarıyla dikkat çeken Memduh Bayraktaroğlu her gün çektiği videolarla Türkiye'nin gündemini yorumluyor ve 300 bine yaklaşan takipçisi var.

Çağlar Cilara çektiği videolarla yine konuşulan isimler arasında..

Veya Sadık Şimşek'le Medyada yer bulamayanlar kanalı.. Halk diliyle konuşuyor ve oldukça dikkat çeken videolara imza atıyor..

Bir diğer isim ise İrfan Değirmenci.. Kanal D'den kovulduktan sonra bir süre Youtube üzerinden bizlere sesleniyordu..

Şimdilerde Fatih Portakal'da youtube kanalında videolar çekiyor. Üstelik alanında rekorunu kırdı. Kanala video yayınlamaya başlayalı henüz bir ay olmasına rağmen bakın kaç bin takipçi yakalamış:

An itibariyle Fatih Portakal 184 bin takipçiye sahip. Dedik ya susacak artık konuşmayacak korktu kaçtı. Oh kurtulduk artık ekranda olmayacak diyenler şimdi büyük üzüntü içindeler.

Adam uçtu geliyor..

Yakında bu kanal Fatih Portakal'ında dediği gibi Türkiye'nin en etkili kanalı olacak. Bizden söylemesi. İzleyicisi onu zirveye FOX TV'de nasıl taşıdıysa burada da taşımayı başaracak kuşkusuz..