Fatih Portakal isyan etti Ana haber başlamadan her şeyi anlattı ve o çirkin iddiaları böyle çürüttü

Fatih Portakal isyan etti Ana haber başlamadan her şeyi anlattı ve o çirkin iddiaları böyle çürüttü

Ekranların sevilen ismi Fatih Portakal'ın FOX TV'den istifası sonrası hakkında peş peşe gelen çirkin iddialara yanıtı olay oldu! Dün Ana haber bültenleri başlamadan önce yayınladığı saat akşam 6 daki videoyla Türkiye gündemine oturmayı başardı

Ekranların Sevilen İsmi Fatih Portakal gazetecilik mesleğine youtube kanalı üzerinden devam ediyor. Hakkında her gün yeni bir iddia ortaya atılırken Fatih Portakal artık daha fazla dayanamayarak uzunca bir açıklama yaptı

Dün youtube kanalı üzerinden hakkındaki çirkin iddialara tek tek yanıt veren Fatih Portakal korkup kaçtığı iddialarını tek bir çırpıda çürüttü.

Fatih Portakal gündem olan açıklamalarıyla ülke gündeminde yer almaya devam ediyor. Dikkat çeken yayınlarıyla kısa sürede adım adım Youtube ortamında 300 bin takipçi sınırına dayanan Fatih Portakal yine ses getirecek açıklamalar yaptı..

İşte açıklamalarından bazı başlıklar

Fatih Portakal'ın FOX TV'den ayrılmasına ilişkin zaman zaman farklı iddialar ortaya atılıyordu.

Portakal'ın korkup kaçtığını söyleyenler de, siyasete atılacağını söyleyenler de oldu.

Son günlerde Fatih Portakal'ın 10 milyon dolar karşısında ekrandan çekildiğine dair iddialar da ortaya atıldı.

Portakal, hakkında söylenenlere bizzat yanıt verdi.

Fatih Portakal Artık ben tükendim ve yapamıyorum gitmek istiyorum dedim. 53 yaşında enerjisi olan bir insanım ancak bir doygunluk vardı. Reytingler güzel siz mutlusunuz ekip mutlu kanal mutlu herkes mutlu ama doygunluk noktasına ulaştım. Neden rahatsız edecek ve rakip olacak bir kanal ve haber bülteni yok. O yüzden doygunluk vardı tükenmişlik değil dedi..

Korkup Kaçtı iddialarına ise ben Türkiye'nin en sert dönemlerinde de haber sundum yani korkup kaçma gibi düşüncem olmadı dedi..

Fatih Portakal kendisine iktidardan 10 milyon dolar iddiasına da yanıt verdi. İktidar partisi bana 10 milyon dolar teklif etmiş ve ben de böyle ayrılmayı kabul etmişim. Bu benim duyduğum enteresan senaryolardan biriydi açıklamasını yaparak en çirkin iddiayı çürütmüş oldu..