Fatih Portakal kanaldan istifa etti şimdilerde ise Medya patronluğuna koşuyor bomba yükseliş...

Fatih Portakal kanaldan istifa etti şimdilerde ise Medya patronluğuna koşuyor bomba yükseliş...

FOX TV'den istifa edip emeklilik hayatına dönen ancak emeklilik hayatında da boş durmayıp Youtube üzerinden yayınlar yapan efsane isim Fatih Portakal yükselişiyle herkesin ağzını açık bıraktı..

Türk Televizyon tarihinde sunduğu Ana haber bülteniyle milyonlarca izleyici kitlesine ulaşan ve rakip tanımayan gazeteci Fatih Portakal youtube ortamında fırtınalar estiriyor.

1 Ay gibi bir süre içerisinde yaptığı dikkat çeken yorumlar sayesinde 325 Bin abone sayısına ulaşan Fatih Portakal bu sayıyla yıllardır Ana haberlerini sunduğu FOX ANA haberin youtube hesabını bile ezip geçmek üzere.

Yılların TV kanalı FOX ANA haberin youtube üzerindeki abone sayısı şimdilerde 477 Bin.. Fatih Portakal ise 1 ay gibi bir sürede tam 325 bin...

Fatih Portakal'ın 1 yıl olmadan 1 milyon sayısını en az üçe katlaması beklenirken bir çok gazeteden daha fazla para kazanması bekleniyor.

Bilindiği gibi youtube kanalları üzerinde yayınlanan videolardan gelir elde ediliyor. Fatih Portakal anlaşılan kanalı bıraktığına yakında çok sevinecek.

Kanalda çalışırken şirket sözleşmesi nedeniyle youtube üzerinden yayınlar yapmasına izin verilmiyordu. Şimdi özgür bir şekilde evinden ve bir çok ortamdan yayınlar yapan Fatih Portakal milyonlarca kişiye ulaşmayı başarıyor.

Korkusuz ve cesur yorumlarıyla kısa sürede kanalı en çok aranan ve izlenen kanallar arasına girerken emekliliğinde bile adam zirveye oynuyor.

Kendi kanalını kurarak medya patronluğunun keyfini çıkarıyor gibi yorumlar sosyal medyanın gündeminden düşmüyor.

Çok sayıda haber sitesi ve gazeteden çok daha fazla etkili yayınlar yapan Fatih Portakal'ın kısa sürede youtube üzerinde böylesi bir başarı elde etmesi bir çok kişinin de dikkatini çekmiş durumda..

Üstelik Fatih Portakal 1 ay gibi sürede 325 bin abone sayısını sadece 56 video ile yakaladı. 560 Video yayınladığını bir düşünün abone sayısını biz bile tahmin edemiyoruz...

ULUSALPOST.COM - KAYNAK VERİLSE DAHİ AKTİF LİNK VERİLMEDEN KULLANILAMAZ!...

En Yeniler